جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۵:۰۲
 |  ۲۲/ دی/ ۱۳۹۵ - ۱:۲۵

پاسخ فدراسیون سه گانه به اظهارت دبیر سابق

[ad_1]

فدراسیون سه گانه در واکنش به صحبت های عزیز شلال نژاد که اعلام کرد از سمت دبیری فدراسیون استعفا نداده است ، گفت: او از ابتدای سال جاری پس از استفاده از ۵ روز مرخصی دیگر به فدراسیون مراجعت نکرده است .

به گزارش ایسنا، پس از اینکه رییس فدراسیون سه گانه در مجمع عمومی سالیانه این فدراسیون خواستار عزل دبیر فدراسیون  و انتخاب یک دبیر دیگر شد و بعد از آن نیز عنوان شد که او از سمت خود استعفا داده است‌، عزیز شلال نژاد اعلام کرد که از سمت خود استعفا نداده و نخواهد داد. اکنون فدراسیون سه گانه نسبت به صحبت های شلال نژاد واکنش نشان داده است  و اعلام کرد:

۱-آقای عزیز شلال نژاد از ابتدای سال جاری پس از استفاده از ۵ روز مرخصی ( بدون طی مراحل اداری) دیگر به فدراسیون مراجعت ننموده  و هر گونه ارتباط خویش را نیز قطع نمودند.

۲-با توجه به در اختیار داشتن اقلام اداری و مالی و بلاتکلیفی امور جاری، مراتب به مبادی مربوطه  در وزارت محترم ورزش و جوانان منعکس شد.

۳-برابر قانون مجامع عمومی فدراسیون ها در صورت تصویب، اختیار عزل و نصب افراد را به شخص ریاست فدراسیون تفویض می نمایند، همانگونه که در مجمع مورخه ۱۲/۱۰/۹۵ اختیار جایگزینی سمت های نایب رییسی و دبیری فدراسیون به ایشان داده شده است .

۴-آقای شلال نژاد به دلیل ترک غیر قانونی محل خدمت و خلل در روند جاری فدراسیون با اراده  و خواست خویش قطع همکاری داشته اند.

۵-ایشان در جلسه مجمع عمومی فدراسیون (مورخه ۱۲/۱۰/۹۵)حضور نداشته و به دلیل فاقد سمت بودن هیچ گونه دعوتنامه ای برای وی ارسال نگردیده است.

۶-ادعای اینکه ریاست فدراسیون در مجمع عمومی نتوانیت موافقت اعضا را برای عزل و جایگزینی نایب رییس و همچننی دبیر مستعفی اخذ نماید نیز با توجه به فیلم و گزار شمجمع و خصوصا درج این موافقت در سایت رسمی وزارت محترم ورزش و جوانان نیز کذب محض می باشد.

۷-آقای شلال نژاد علیرغم نداشتن هیچگونه تخصص و سابقه مدیریتی ورزشی و صرفا به دلیل قدمت آشنایی و دوستی با ریاست فدراسیون  و جلوگیری  از افسردگی و بیکری دوران پس از بازنشستگی و به امید افزایش توانمدی  و تجربه به فدراسیون دعوت به همکاری گریدند که متاسفانه در مدت حضورشان نتوانستند به ظرفیت های لازم مدیریتی رسیده و خود ترجیح دادند ای رابطه را قطع نمیاند و این تک مشاحبه ها نیز جهت بزرگنمایی غیرواقعی وی می باشد.

 انتهای پیام

[ad_2]

منبع : برای مشاهده کلیک نمایید…

بازنشر : مجله تفریحی تازه نیوز

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب جالب و خواندنی
اخبار حوادث
سبک زندگی
آشپزی
اخبار خودرو
اخبار فیلم ها
اخبار دانشگاه ها
اخبار گیم ها
تبلیغات
آخرین نوشته ها
آمار بازدید:

بازدید امروز: 171 بازدید

بازدید دیروز: 1522 بازدید

بازدید کل : 330390 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر