حمله تمام عیار یک پرسپولیسی به استقلالی‌ها: دوران این حرف‌های مسخره تمام شده!

علیرضا نورمحمدی در واکنش به اعتراض هواداران برخی تیم ها به شائبه حمایت وزارت ورزش از پرسپولیس گفت: در زمین حریف ما نمی‌شوند چون قدرتش را ندارند و به جای رقابت در زمین فقط غر می‌زنند.

به گزارش تازه نیوز، علیرضا نورمحمدی که زمانی بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را بر بازو می بست در پاسخ به این پرسش که «چرا عده ای موفقیت‌های پرسپولیس را به وزیر ربط دادند و می‌گویند پرسپولیس تیم خاص است» گفت: این دوستان تا خودشان در صدر هستند و نتیجه می‌گیرند همه چیز خوب است ولی تا نمی‌توانند بازی‌هایشان را ببرند و پرسپولیس نتیجه می‌گیرد می‌گویند وزیر پرسپولیسی است. دیگر دوران این حرف‌های مسخره تمام شده و ما پرسپولیسی‌ها فقط به این جمله وزیر پرسپولیسی می‌خندیم. در زمین حریف ما نمی‌شوند چون قدرتش را ندارند در واقع من فکر می‌کنم تمام توانایی این دوستان در زبانشان خلاصه می‌شود چون به جای رقابت در زمین فقط غر می‌زنند و بهانه می‌گیرند. من فکر می‌کنم این عده برای خودشیرینی بین هوادارانشان این حرف‌ها را می‌زنند. این افراد یا تیم‌ها حریف تیم دوم پرسپولیس هم نمی‌شوند ولی تا دلتان بخواهد ادعا دارند. اگر به جای حرف زدن در مورد پرسپولیس روی تیم خودشان تمرکز می‌کردند الان اوضاع تیمشان خیلی بهتر بود.

نورمحمدی همچنین در خصوص حواشی پیرامون ویدیویی که از محمدحسین کنعانی زادگان منتشر شده گفت: این دوستانی که در این مقطع حساس می‌خواهند محمد حسین را محروم کنند آن موقعی که بازیکنان استقلال در فرودگاه هوادارانشان را کتک زدند کجا بودند؟ چرا آن‌ها را محروم نکردند. طرف آمده با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس حمله کرده و او را از ورود به استادیوم محروم می‌کنند. واقعا خنده دار است و چیز دیگری نمی‌توانم بگویم.

۱ نظر
  1. محمد

    کم مونده بود اینم صداش در بیاد اینقدر وقیح شدن تیم حکومتی که بازیکن بی شخصیت اینها فحاشی میکنن وبعد عوض سرزنش کردن اون واسه توجیه میان…..

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.