پرسپولیس لایحه دفاعیات خود را به AFC ارسال می‌کند

باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعیه خود را درخصوص شکایت باشگاه النصر به کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) ارسال خواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا،  پس از راهیابی فدراسیون تیم فوتبال پرسپولیس به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، باشکاه النصر عربستان که از سرخپوشان در مرحله نیمه نهایی شکست خورده بود، به خاطر استفاده از بازیکنان غیرمجاز در این مسابقه شکایت کرد.

در همین راستا صبح امروز نامه‌ای به فدراسیون فوتبال رسید مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس باید دفاعیات خود را در این پرونده ارائه کند.

بر همین اساس باشگاه پرسپولیس نوشت: نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر اعتراض باشگاه النصر عربستان دریافت شد. لایحه تقدیمی باشگاه النصر و مستندات ارسالی ترجمه و متعاقبا، لایحه و مستندات باشگاه پرسپولیس در موعد اعلام شده برای AFC ارسال خواهد شد.

رسیدن نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا به معنی طرح شکایت از سوی باشگاه عربستانی است و بر خلاف شایعات مطرح شده هیچگونه حکمی در این زمینه صادر نشده است و فرآیند اعلام رای، فرایندی زمانبر و با بررسی مستندات طرفین خواهد بود.

در این ارتباط، پیش از این، فدراسیون فوتبال ایران نیز اعلام کرده بود که با توجه به جذب بازیکنان جدید پرسپولیس در موعد مقرر و به شکل کاملا قانونی، خطری از این بابت، نماینده فوتبال ایران را تهدید نخواهد کرد.

باشگاه پرسپولیس در این موضوع با همکاری و هماهنگی فدراسیون فوتبال ایران نسبت به ارائه دفاعیات و لایحه خود اقدام می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.