آل‌کثیر: آرزو دارم بخشیده شوم و در فینال گل بزنم

مهاجم گلزن پرسپولیس گفت: ماندن در هتل خیلی سخت بود و واقعاً استرس زیادی کشیدم. دیدن بازی خارج از زمین برایم مشکل بود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر.رزشی، بعد از اینکه AFC با محروم کردن ناجوانمردانه عیسی آل‌کثیر این بازیکن را شش ماه از حضور در میادین محروم کرد شوک بزرگی قبل از بازی حساس مقابل النصر به پرسپولیسی‌ها وارد شد و عیسی با اشک همبازیان خود را به طرف استادیوم بدرقه کرد. با این وجود این نماینده ایران بود که با برتری مقابل سعودی‌ها راهی فینال آسیا شد. در همین ارتباط فرصتی دست داد تا بعد از بازگشت کاروان پرسپولیس از قطر دقایقی با عیسی هم‌کلام شویم که حرف‌های مهاجم گلزن پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

می‌خواهم از عکسی شروع کنیم که با بغض در حال بدرقه تیم به ورزشگاه بودی.
واقعاً روز سختی برایم بود و اصلاً حال خوبی نداشتم. فکر کنید خودتان را آماده بازی به این مهمی کنید ولی ناگهان به شما بگویند شش ماه محروم شدید و نمی‌توانید بازی کنید آن‌هم به خاطر کاری که نکردید. همه می‌دانند من اهل توهین به هیچ‌کس نیستم و خوشحالی‌ام به خاطر برادرزاده‌ام بود. روز بازی فقط اشک ریختم و دعا کردم بچه‌ها بازی را ببرند تا هواداران‌مان خوشحال شوند. خدا را شکر این اتفاق رخ داد و شرمنده مردم نشدیم. به نظرم AFC با محروم کردن من انگیزه بچه‌ها را بیشتر کرد و دیدید بازیکنان پرسپولیس با چه غیرتی بازی می‌کردند. دستشان را می‌بوسم که توانستند هواداران را خوشحال کنند.

دیدن بازی از تلویزیون چه حسی داشت؟
خیلی سخت بود و واقعاً استرس زیادی کشیدم. دیدن بازی خارج از زمین برایم مشکل بود. می‌خواستم به همراه تیم به ورزشگاه بروم ولی گفتند حق ورود به استادیوم را ندارم و مجبور شدم در هتل بمانم.

جانشینت هم توانست گل بزند.
مهدی مهاجم بسیار خوبی است و شم گلزنی بالایی دارد. او با هوش بازی می‌کند و گل بسیار زیبایی هم زد. بعد از گل مهدی آن‌قدر خوشحال شدم که فریاد می‌زدم. دم همه بچه‌ها گرم که از جان و دل مایه گذاشتند و حتی با وجود ١٠ نفره شدن کم نیاوردند و نشان دادند تیم ما چه کیفیت و قدرتی دارد.

چقدر امیدواری بخشیده شوی و در بازی فینال حضور داشته باشی؟‌
نمی‌دانم مسائل حقوقی به چه شکلی است ولی قطعاً باشگاه مستندات را ارائه می‌کند و امیدوارم محرومیتم را ببخشند. واقعاً آرزو دارم در فینال حضور داشته باشم و بتوانم برای تیم محبوبم گلزنی کنم. اگر هم قسمت نبود برای تیمم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم با جام قهرمانی به تهران برگردند.

شاید خیلی‌ها فکر نمی‌کردند آن‌قدر خوب کار کنی و بتوانی در پرسپولیس جا بیفتی. در این مورد صحبت کن.
پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است و هواداران میلیونی دارد. من از روز اول می‌دانستم به چه تیمی می‌روم ولی آن‌قدر انگیزه داشتم که بتوانم خودم را ثابت کنم. این موضوع را قبلاً هم گفتم واقعاً جو پرسپولیس را در هیچ تیمی ندیدم ضمن اینکه باید بگویم بزرگ‌ترهای تیم خیلی به من کمک کردند تا راحت‌تر در تیم جا بیفتم و بتوانم خودم را نشان دهم. از همین‌جا از همه آن‌ها تشکر می‌کنم.

به سرعت هم بین پرسپولیسی‌ها محبوب شدی.
هواداران واقعاً مرا شرمنده کردند و هیچ‌وقت این محبت‌ها را فراموش نمی‌کنم. فقط می‌توانم بگویم هرچه دارم برای موفقیت پرسپولیس می‌گذارم و برای خوشحالی آن‌ها تلاش می‌کنم. امیدوارم مهره مفیدی برای تیم بزرگ پرسپولیس باشم.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.