خاطرات رضا هلالی از قفل فرمون تا گاز اشک آور!

مداح شناخته شده کشورمان از بلاهای عجیب و غریبی که در دهه 80 سر او آوردند، سخن گفت.

به گزارش سرویس خبر ویژه تازه نیوز، عبدالرضا هلالی در گفتگویی از بلاهایی که یک عده مخالفان او در دهه 80 تا اوایل دهه 90 بر سر او و خانواده اش آورند، سخن گفت.

به گزارش تازه نیوز، او که در برنامه چلچراغ سخن می‌گفت، از انتشار فتوایی جعلی از یکی از مراجع در خصوص حرام بودن شرکت در مجالس هلالی، حرف زد و گفت: بعد از مشاهده فتوای منتشر شده، سراغ آن مرجع رفتم. اول گفت من اسم شما رو ذکر نکردم و بین دو نماز فردی آمد و گفت یک مداح ترانه می‌خواند و جوانان را به رقص وامی‌دارد، من هم گفتم این کار حرام است. دوم هم فرزندان من، همه طرفدار تو هستند.

هلالی افزود: در همان ایام که ما شعرهای جدیدی را می خواندیم و حرف و حدیث زیاد بود، یک روز آمدند در خانه و زنگ زدند؛ یکی گفت آقا رضا بیا دم در کارت داریم. در را که باز کردم با قفل فرمون زدن توی سرم…

وی ادامه داد: یک شب در مجلس، بعد از اتمام سینه زنی، یک نفر آمد و دستهایش را به صورتم کشید و گفت خدا قبول کنه! چند ثانیه بعد از سوزش صورت، الو گرفتم… دستهایش را به گاز اشک آور آغشته کرده بود…صورت من هم خیس عرق و… یا اینکه می آمدند و بعد از اتمام مجلس، وقتی میخواستم از میان جمعیت رد شوم، سوزن به کمرم فرو می‌کردند.

به گزارش تازه نیوز، هلالی در خصوص آسیب دیدن حنجره اش نیز گفت: در کرج بعد از مجلس، چای دادند و بعدا معلوم شد در آن چیزهایی ریخته بودند و چای جوشیده ای بوده و… خوردم و یکسال نتوانستم مداحی کنم و تا چند سال درگیر بودم، چون صدایم قطع شده بود و برای انجام کارها، حرفهایم را می نوشتم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.