اینتر به دنبال خلاصی همیشگی از شر بارسلونا!

مدیران اینترمیلان در حال مذاکره در مورد تمدید قرارداد جدید لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی هستند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، از اواسط فصل زمستان بود که اخبار فراوانی در مورد علاقه بارسلونا به جذب لائوتارو مارتینز، ستاره ۲۲ ساله اینتر و تمایل لیونل مسی به حضورز او در نوکمپ شنیده شد. این اخبار تا همین اواخر فصل زمستان نیز ادامه یافت، اما در نهایت توافق مالی بین طرفین حاصل نشده و این بازیکن در سن سیرو ماندنی شد.

حالا کوریره دلااسپورت خبر از تمایل اینتر به تمدید قرارداد با لائوتارو مارتینز برای جلوگیری از انتقال او به بارسلونا در فصول بعدی نقل و انتقالات داد. اینتر به خوبی می داند که بحران مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا تنها دلیل عدم انتقال لائوتارو مارتینز به بارسا بود و با آرام شدن شرایط، این بازیکن دوباره مورد توجه بلوگرانا قرار خواهد گرفت.

قرارداد فعلی لائوتارو تا سال ۲۰۲۳ ادامه دارد و اینتر تمایل دارد که این قرارداد را تا سال ۲۰۲۵ را تمدید کند. پس از حل و فصل بحران بازار تابستانی، مدیران اینتر قصد دارند جلسه ای را با نمایندگان لائوتارو ترتیب دهند تا مذاکرات جدید قرارداد را آغاز کنند. البته لائوتارو مارتینز در خواست دستمزدی میلیون یورویی برای تمدید قرارداد داشته، اما مدیران نراتزوری امیدوارند او را با رقم ۵ میلیون یورو در سال راضی کنند. لائوتارو مارتینز با پیشنهادی دستمزدی در حدود ۱۰ میلیون یورو از بارسلونا مواجه بود، اما مدیران باشگاه اسپانیایی در تامین رقم مورد نظر اینتر ناکام ماندند و این انتقال منتفی شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.