فکری با قرارداد دو ساله سرمربی استقلال شد

پس از چند روز کش و قوس در نهایت مسئولان باشگاه استقلال محمود فکری را به عنوان سرمربی فصل آینده آبی‌پوشان انتخاب و معرفی کردند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال که فصل پر فراز و نشیبی را در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر پشت سرگذاشت، با وجود اینکه توانست عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد اما نتوانست رضایت هوادارانش را جلب کند.

در حالی که انتظار می‌رفت مسئولان این باشگاه در فصل نقل و انتقالات برای رقم زدن بهترین شرایط تلاش کنند اما تنش و حاشیه همچنان بر این تیم سایه انداخت به گونه‌ای که در فاصله کمتر از یک ماه تا شروع مسابقات هنوز تکلیف سرمربی این تیم مشخص نشده بود.

هیأت مدیره باشگاه استقلال در این مدت گزینه‌های زیادی را برای سرمربیگری مد نظر داشت و مذاکراتی را هم با برخی از آنها انجام داد و در نهایت محمود فکری را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. البته قرارداد داشتن فکری با تیم نساجی مشکلاتی را در راه رسمی شدن این انتخاب بوجود آورد که با استعفای او از سرمربیگری نساجی بخشی از این مشکل حل شد.

فکری که تلاش کرد به نیمکت استقلال برسد ظهر امروز به باشگاه آبی تهران رفت تا مذاکرات نهایی را با مسئولان این باشگاه انجام دهد. وی عصر امروز چهارشنبه نیز دومین نشست خود را برگزار کرد و در پایان این نشست باشگاه استقلال محمود فکری را به عنوان سرمربی این تیم برای فصل آینده انتخاب و معرفی کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.