تاثیر تغییر عکس پروفایل توئیتر ایلان ماسک بر قیمت دوج‎کوین!

ایلان ماسک با تغییر عکس پروفایل خود و حمایت ضمنی از دوج‌کوین موجب رشد مقطعی ۲۰ درصدی این ارز دیجیتال شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تجارت نیوز، به نظر می‌رسد ایلان ماسک به هر دری می‌زند تا دوج‌کوین را مجددا در مدار صعودی قرار دهد.

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در نمایشی دیگر به منظور حمایت از ارتش دوج‌کوین عکس پروفایل توئیتر خود را تغییر داد. در این عکس جدید او با عینک آفتابی دیده می‌شود که روی شیشه‌های عینک انعکاس دوج‌کوین وجود دارد.

حمایت ماسک از دوج کوین

این تصویر جدید ماسک به سرعت توجه بازار را به خود جلب کرد، به طوری که دوج‌کوین بعد از این تغییر عکس نزدک به ۲۰ درصد رشد کرد و از مرز ۲۰ سنت هم عبور کرد.

بیلی مارکوس هم‌بنیانگذار دوج‌کوین نیز با پستی در توئیتر با قدرت ماسک در جهت‌دهی به بازار شوخی کرد.

حمایت از دوج کوین

با این حال بعد از چند دقیقه معامله هیجانی، دوج‌کوین مجددا به مسیر تعادل بازگشت و در حال حاضر در محدوده ۱۸ سنتی معامله می‌شود.

روز گذشته نیز ایلان ماسک با توئیتی در مورد پسرش، جو حاکم بر بازار دوج را به هم ریخته و موجب رشد اندک و لحظه‌ای این رمزارز شده بود.

چندی پیش ایلان ماسک عکس صفحه توئیتر خود را یک دختر کارتونی با چشمان بیت‌کوینی گذاشته بود، اما در آن زمان نتوانسته بود تاثیر چندانی روی قیمت بیت‌کوین بگذارد.

بیت‌کوین و دوج‌کوین هر دو نسبت به سقف تاریخی خود افت چشمگیری داشتند و از آن زمان به بعد هنوز نتوانسته‌اند روند صعودی خوبی به خود بگیرند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.