اکران «دنیای ژوراسیک: قلمرو» یک‌ سال به تعویق افتاد

فیلم سینمایی «دنیای ژوراسیک: قلمرو» که قرار بود تابستان ۲۰۲۱ اکران شود، با یک سال تأخیر در سال ۲۰۲۲ نمایش داده خواهد شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از سینماپرس، دایناسورها تا سال ۲۰۲۲ بر پرده نقره‌ای حکومت نخواهند کرد. فیلم «دنیای ژوراسیک: قلمرو» در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۰ خرداد ۱۴۰۱) به نمایش درخواهد آمد. یونیورسال پیکچرز، استودیوی سازنده این مجموعه سینمایی ماجراجویی و علمی-تخیلی، در ابتدا اکران این فیلم را برای تابستان ۲۰۲۱ تنظیم کرده بود.

کالین ترورو کارگردان این فیلم، پوستری جدید از «دنیای ژوراسیک: قلمرو» را منتشر کرد که لوگوی آشنای مجموعه فیلم‌های ژوراسیک روی آن دیده می‌شود؛ لوگویی که یادآور فیلم «پارک ژوراسیک» محصول سال ۱۹۹۳ است.

فیلم «دنیای ژوراسیک: قلمرو» که تولید آن در میانه ماه مارس به خاطر شیوع کرونا متوقف شد، از اولین پروژه‌هایی بود که فیلمبرداری‌اش خیلی زود از سر گرفته شد. استودیوی سازنده فیلم، برای جلوگیری از شیوع کرونا در صحنه فیلمبرداری اقدامات زیادی از جمله قرنطینه عوامل در یک هتل جدا را انجام داده بود. اعلام شده هزینه این اقدامات حدود ۵ میلیون دلار بوده است. فیلمبرداری «دنیای ژوراسیک» هنوز به پایان نرسیده و گفته می‌شود، سه هفته تا پایان فیلمبرداری فاصله دارد.

«دنیای ژوراسیک: قلمرو» ششمین فیلم از این مجموعه سینمایی ۲۷ ساله است که کریس پرت و برایس دالاس در آن بازی می‌کنند. ترورو همانند دو قسمت قبل کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. فیلم‌های «ژوراسیک» در مجموع بیش از ۵ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشته اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.