جنیفر لوپز دوباره عاشق شد؛ دیوانه‌وار اما بدون حلقه!

مجله People نوشت: جنیفر لوپز و بن افلک دیوانه وار عاشق هم هستند و در حال برنامه ریزی برای آینده ای در کنار یکدیگرند!

به گزارش تازه نیوز، مجله People در آخرین شماره خود گزارش جدیدی از گفته های یک منبع نزدیک به این زوج درباره رابطه آنها منتشر کرده است.
به گفته ا‌‌ین منبع جنیفر فکر می‌کند او و بن شانس دوباره ای برای رابطه شان دریافت کرده اند. جنیفر و بن دیوانه وار عاشق هم هستند و هر کدام عشق زندگی دیگری است.
جنیفر ۵۱ ساله و بن ۴۸ ساله اولین بار ۱۹ سال پیش و در سال ۲۰۰۲ رابطه شان را شروع کردند، مدتی بعد نامزد کردند و در سال ۲۰۰۴ از هم جدا شدند.
حالا آنها امسال اولین بار سه ماه پیش و مدتی بعد‌از جدایی جنیفر از نامزد سابقش الکس رودریگز و چند ماه بعد از جدایی بن افلک از آنا د آرماس دوباره در کنار هم دیده شدند و شایعات شروع رابطه دوباره آنها بعد از نزدیک به دو‌ دهه آغاز شد؛
به گفته این منبع بن با جنیفر بسیار خوشحال است و او برایش یک همراه فوق العاده است، آنها حاضرند هرکاری برای رابطه شان انجام بدهند. رابطه آنها بسیار قوی است. آنها همراه فرزندان یکدیگر وقت می‌گذرانند و برای آینده ای در کنار یکدیگر همراه برنامه ریزی می‌کنند، آنها نیازی به یک حلقه برای اثبات جدی بودن رابطه شان ندارند، بسیار به یکدیگر تهعد دارند اما فکر نمی‌کنند که فعلا نیاز به ازدواج کردن داشته باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.