آقای گل‌محمدی! پرسپولیسی‌ها حق اشتباه ندارند

مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اضافه شدن نورالهی و ترابی، فاز حمله بسیار خوب شده، اگر پرسپولیس همیشه با ۲ مهاجم کار کند خوب است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، مرتضی فنونی‌زاده در خصوص پیروزی ۵ بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: تیم حریف در این دیدار بسیار با جسارت عمل کرد در صورتی که می‌توانست دفاعی بازی کند و با آبرو ببازد. اما مشخص بود آمده تا ۳ امتیاز بازی را بگیرد.

وی با اشاره به اینکه ماشین‌سازی عملاً نیمه اول حرفی برای گفتن نداشت ادامه داد: در ابتدا نیز بازی را هجومی شروع کردیم، اما با گل مغانلو شرایط فرق کرد. ما به ۳ امتیاز بازی با گل‌های زیاد احتیاج داشتیم و نتیجه دلخواه را به دست آوردیم و نیمه اول را هم جشن گرفتیم.

پیشکسوت پرسپولیس عنوان کرد: نیمه دوم پرسپولیس با ارنج نیمه اول بازی کرد. در این نیمه مغانلو و عبدی ۲ گل به ثمر رساندند و ۵ موقعیت را هم از دست دادند! اکنون با اضافه شدن نوراللهی و ترابی، فاز حمله بسیار خوب شده، اگر پرسپولیس همیشه با دو مهاجم کار کند خوب است. پرسپولیس اگر در دربی هم همینطور هجومی بازی می‌کرد یا حداقل یک تیم محتاطانه برخورد می‌کرد نه هر دو تیم، بازی جذاب‌تری داشتیم.

فنونی‌زاده با تاکید بر اینکه پرسپولیس ۱۰۰ درصد شانس قهرمانی دارد گفت: قهرمانی در دستان ما است اگر بخواهیم! شاگردان گل‌محمدی فرصت اشتباه ندارند. بازی‌هایمان با پیکان و تراکتور هر دو سخت خواهد بود و سرخ‌پوشان باید با جسارت بازی کنند تا ۲ بازی بعد را با پیروزی به اتمام برسانند. تنها مزیت ۲ دیدار پیش رو این است که در تهران برگزار می‌شود.

فنونی‌زاده افزود: با توجه به اینکه تراکتور آلومینیوم اراک را برده است، امکان دارد که این تیم چهارم شود و سهمیه بگیرد، اما در رابطه با پیکان، این تیم شانس صعود ندارد، اما همیشه قابلیت این را داشته که مشل‌ساز شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد عملکرد سرمربی این تیم گفت: با توجه به روحیه‌ای که از گل‌محمدی می‌شناسیم، او فردی آرام و مربی حرفه‌ای و با تجربه‌ای است؛ اما گاهی مسائل حاشیه‌ای که کنار زمین ایجاد می‌شود باعث عصبانیت وی می‌شود که در مواجه با همچین شرایطی از او انتظار بیشتری می‌رود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.