سانچو سرانجام به منچستریونایتد پیوست

باشگاه منچستریونایتد فرایند انتقال جیدون سانچو به جمع شیاطین سرخ را تکمیل کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، باشگاه منچستریونایتد که پیش از این بر سر انتقال جیدون سانچو به جمع شیاطین سرخ با بوروسیا دورتموند به توافق رسیده بود، بعدازظهر امروز (جمعه) به طور رسمی اعلام کرد فرایند انتقال این بازیکن به اولدترافورد نهایی شد و این هافبک انگلیسی با امضای قراردادی پنج ساله خود را تا سال ۲۰۲۵ به منچستریونایتد متعهد کرد. سانچوی ۲۱ ساله که قراردادش قابلیت تمدید برای یک سال بیشتر را نیز دارد، در چهار فصلی که در دورتموند عضویت داشت، آمار ۵۰ گل زده و ۶۴ پاس گل را از خود برجای گذاشت.

جیدون سانچو پس از امضای قراردادش به سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: همیشه قدردان دورتموند خواهم بود که به من فرصتی داد تا در تیم اول این باشگاه بازی کنم، اگرچه همیشه می‌دانستم که روزی به انگلیس برمی‌گردم. شانس پیوستن به منچستریونایتد رؤیایی بود که تحقق یافت و حالا بی‌صبرانه منتظر بازی در لیگ برتر انگلیس هستم.

وی افزود: منچستریونایتد، تیمی جوان و هیجان‌انگیز است و می‌دانم که با هم می‌توانیم به تیمی خاص تبدیل شویم تا موفقیتی را که هواداران شایسته‌اش هستند، به ارمغان بیاوریم. مشتاقانه منتظر همکاری با سولسشایر و کادر فنی‌اش برای پیشرفت بیشتر بازی‌ام هستم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.