پرسپولیس با این خبر ساختگی گمراه شد

باشگاه السد قطر هیچگونه استعلامی از AFC در خصوص وضعیت بازیکنان پرسپولیس نگرفته است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، در خصوص پرونده شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران و اعتراض به جذب بازیکن در شرایط بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، اخبار و شایعات زیادی مطرح شده که حالا گذر زمان نشان می دهد که بعضی از این اخبار از اساس نادرست بوده اند.

همانطور که روز سه‌شنبه، توئیتر اسکای اسپورت عربستان نقل قولی از مدیر باشگاه السد قطر که نامی هم از این مدیر برده نشد، منتشر کرد که اعلام شده بود “پس از شکست در مرحله یک هشتم نهایی مقابل پرسپولیس، در مورد حضور بازیکنان جدید این تیم استعلام گرفتیم و متوجه شدیم که آنها به طور قانونی در این بازی شرکت کرده‌اند.” شاید نقل قول‌های اینچنینی برای آسوده شدن خیال باشگاه پرسپولیس و پیگیری نکردن هرچه قوی‌تر این شکایت بوده است، چراکه حالا پیگیری ها از باشگاه السد جعلی بودن این خبر را تایید کرد.

مدیران باشگاه السد در جدیدترین موضع خود نسبت به خبرهای منتشر شده و منتسب به این باشگاه ابراز بی‌اطلاعی کردند. باشگاه السد اعلام کرد به هیچ‌وجه پیگیر مسئله نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس نبوده و نقل قول منتشر شده از سوی مدیر این باشگاه نیز جعلی است.

در همین خصوص باشگاه پرسپولیس دفاعیات خود را به AFC ارسال کرده است و انتظار می رود تا روز دوشنبه نتیجه نهایی این پرونده مشخص شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.