ایران ۳ – ۰ونزوئلا/ بردی مثل آب خوردن!

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در بازی های المپیک موفق به شکست تیم ونزوئلا شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه، شاگردان ولادیمیر آلکنو که در گام اول خود در المپیک توکیو را با شکست لهستان در یک بازی حساس و سخت محکم برداشتند، از ساعت ۴:۳۰ بامداد امروز به وقت تهران به مصاف ونزوئلا، ضعیف ترین تیم این گروه رفتند.

تیم ایران با  لباس قرمز رنگ و ترکیب  سعید معروف، محمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، مسعود غلامی و مهدی مرندی به عنوان لیبرو کار را برای ایران آغاز کردند.

ترکیب ابتدایی ونزوئلا  را نیز امرسون الکساندر، ژوزه وردی، رونالد دنیل، ویلنر انریکه، ادسون آلبرتو، آرماندو فرناندو و هکتور ماتا تشکیل داده بودند.

شاگردان آلکنو از همان ابتدا اقتدار خود را برابر این تیم از قاره آمریکای جنوبی نشان دادند و اجازه ندادند که کار به اماواگر کشیده شود. ست نخست این دیدار به  سود ایران پایان رسید و معروف و یارانش با  نتیجه  ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسیدند.

در ست دوم نیز این روند ادامه دار بود و ایران با درخششی که در خط حمله و دفاع روی تور داشت، توانست ۲۵ بر ۲۰ به برتری برسد تا در آستانه کسب ۳ امتیاز این بازی قرار بگیرد.

در ست سوم نیز با وجود فراز و نشیب هایی که وجود داشت، آلکنو به برخی بازیکنان جوانتر از جمله جواد کریمی در پست پاسور میدان داد. در نهایت ایران در غیاب چند بازیکن اصلی خود در ست پایانی هم توانست ۲۵ بر ۱۸ ونزوئلا را شکست داده و در مجموع ۳ بر صفر برنده این دیدار شود.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک با حضور در سالن آریکا آره نا ست سوم بازی ایران با ونزوئلا را تماشا کردند.

تیم ملی ایران دو روز پیش نیز توانست تیم لهستان را با نتیجه ۳بر۲ شکست دهد و در بازی بعدی خود از ساعت ۴:۳۰ بامداد چهارشنبه به مصاف کانادا می رود.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.