پرسپولیس به استقلالی‌ها: برای قهرمانی نیازی به شما نداریم!

درست است که استقلال با بردن سپاهان یا حتی گرفتن یک تساوی از این تیم می‌تواند کار پرسپولیس را برای قهرمانی راحت کند ولی واقعیت این است که سرنوشت قهرمانی کاملا در دستان تیم یحیی قرار دارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، از هفته‌ها قبل مشخص شده بود که جنگ قهرمانی لیگ برتر بین دو تیم پرسپولیس و استقلال خواهد بود و یکی از بین این دو تیم جام قهرمانی را بالای سر خواهد برد. با توجه به نتایج بدست آمده در هفته بیست و نهم قصه قهرمانی لیگ بیستم به هفته پایانی کشیده شد.

پرسپولیس با توجه به ۲ امتیاز اختلافی که با سپاهان دارد شانس اول قهرمانی به حساب می‌آید مگر اینکه روز جمعه اتفاقات عجیب و غریب فوتبالی را ببینیم. سرخ‌پوشان در هفته سی ام میهمان پیکان خواهند بود و زرد پوشان اصفهانی هم در یک دیدار حساس در ورزشگاه آزادی باید به مصاف استقلال برود.

پیکان و استقلال که در تعیین قهرمان این فصل دخیل هستند در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفتند و به طور حتم پرسپولیس و سپاهان کار راحتی نخواهند داشت. طی چند وقت اخیر عده ای اعلام کردند استقلال می‌تواند با متوقف کردن سپاهان کمک زیادی به قهرمانی پرسپولیس در این فصل کند. اتفاقی که به طور حتم برای هواداران استقلال خوشایند نیست و آن‌ها تحت هیچ شرایطی دوست ندارند رقیب سنتی‌شان برای پنجمین فصل متوالی قهرمان لیگ شود. در صورت برد پرسپولیس مقابل پیکان این تیم فارغ از هر نتیجه ای که در بازی استقلال و سپاهان رقم خواهد خورد قهرمان لیگ خواهند شد.

در همین رابطه یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس هم به ما گفت: تیم ما اصلا نیازی به استقلال ندارد. کارمان را انجام خواهیم داد و به طور حتم برای برد در هفته پایانی مقابل پیکان وارد بازی خواهیم شد. خدا را شکر سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و اصلا کاری به نتایج سایر تیم‌ها نداریم.

بیشتر بخوانید:  آخرین وضعیت پرسپولیس و استقلال در رده‌بندی باشگاهی جهان

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.