«مسی» کار خودش را کرد؛ آراء موردنیاز برای برکناری رییس بارسلونا از حدنصاب گذشت

براساس تایید باشگاه بارسلونا آراء لازم برای برکناری «جوزپ ماریا بارتومئو» از حد نصاب موردنیاز تجاوز کرده و هیات مدیره این باشگاه حداکثر تا ۲۰ روز دیگر آن را اجرایی خواهد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، برای پیشبرد رای عدم اعتماد دست کم به ۱۶ هزار و ۲۵۰ رای نیاز است و حالا با تایید آبی اناری‌ها این آراء به ۲۰ هزار و ۶۸۷ رای رسیده است.

براین اساس به محض اینکه آراء نهایی تحویل داده شود و دوره بازنگری به اتمام برسد، هیات مدیره باشگاه بین حداقل ۱۰ و حداکثر ۲۰ روز کاری رای را اجرایی خواهد کرد.

پس از آنکه «لیونل مسی» در ماه آگوست و بدنبال شکست هشت بر ۲ برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، از تمایل خود برای ترک نیوکمپ پرده برداشت، حمایت‌ها از «رای عدم اعتماد» به بارتومئو افزایش پیدا کرد.

بارسلونا انتخابات ریاست باشگاه را جلو انداخته و قرار است آن را در ماه مارس برگزار کند اما اخراج بارتومئو پیش از آن موعد محتمل است.

مسی از بارسلونا جدا نشد اما ۶بار برنده توپ طلای جهان اعلام کرد که پایان ژوئن ۲۰۲۱ در نیوکمپ خواهد ماند اما در صورت برکناری احتمال عقد قراردا د بلند مدت توسط مسی زیاد است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.