رامبد جوان: کرونا تمام توانشو برای از بین بردن من خرج نکرد

رامبد جوان با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود از حال خودش خبر داد و گفت: ببخشید که سعی کردم در اطلاع‌رسانی، ضعیف عمل کنم.!

به گزارش تازه نیوز، رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان کشور با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش نوشت:

کرونا و من، روز یازدهم!
ببخشید که سعی کردم در اطلاع‌رسانی، ضعیف عمل کنم!
مطمئن بودم به اندازه کافی، سوژه‌های نگران‌کننده در اطرافتون وجود داره!
کرونا تمام توانشو برای از بین بردن من خرج نکرد! خدا رو شکر ریه‌هام اصلاً درگیر نشد اما درمان غیربیمارستانی، کفایت نکرد. مقاومت بدنم رو به پایان بود و به تشخیص پزشک در روز هفتم ابتلا، به بیمارستان اومدم.

امروز حالم از تمام روزهای قبل بهتره و بعید می‌دونم ورق برگرده. تلاش کردم کسی رو نگران نکنم. عذرخواهم برای اینکه نتونستم با “خندوانه” کنارتون باشم و ممنونم از همکارهای خوبم در “مردم معمولی” که نذاشتن تولید این سریال، متوقف بشه.

قاعدتاً من راوی خوبی برای بیان اتفاقات ابتلا به کرونا نیستم چون به لطف خدا و تلاش پزشکان و اعضای فداکار کادر درمان، مبارزه‌م با کوید به راندهای خطرناک نرسید. فقط خیلی خیلی جدی‌تر و محکم‌تر از همیشه به شما می‌گم: خیلی مواظب خودتون باشین. لطفاً، هم حواس‌جمع باشین و هم مطالبه‌گر.

با تمام وجود ممنونم از دکتر رامین حمیدی فراهانی (متخصص عفونی)، دکتر ابراهیم حضرتی (فلوشیپ مراقبت‌های ویژه)، دکتر ابراهیم محمودی (فلوشیپ نارسایی قلب).
فراموش نمی‌کنم زحمات دکتر فضل‌الله سجادی (مدیرعامل بیمارستان) خانم بهمنی (مدیریت پرستاری) الناز محرابی (مدیر داخلی بیمارستان)، مینا محرابی و تک تک پرسنل بخش ارکیده را.

از تلاش‌های پرستاران محترم (حسن صادقی، ربابه عرب‌قمی، مهدیه قربانی، سمانه سعیدآبادی، سپیده عرفان‌نژاد، اکرم مجتهدی، مهدی فلاح، داوود گودرزی، مرجان منطقی و بهناز پاسبان)و سوپروایزرهای عزیز (عاطفه عباسی و مهرداد امیرگل) نیز متشکرم و همچنین از محبت خانم‌ها حاتمی، بدرلو، صوفی، جعفری و نرگس گلستانی.

دلم برای خانه، برای خیابان‌ها، برای کار، حتی برای ترافیک، برای روبروشدن با مشکلات روزمره و خلاصه برای یک زندگی عادی تنگ شده است. زود برمی‌گردم.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.