فکری: مسئولان نساجی گفتند ما استقلالی هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از روز اول که با مسئولان باشگاه نساجی صحبت کردم آنها گفتند ما استقلالی هستیم و اگر قرار باشد روزی به استقلال بروی کمک خواهیم کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، محمود فکری،  سرمربی تیم فوتبال  استقلال  در گفت‌وگو با برنامه «ورزش و مردم» شبکه یک سیما درباره نارضایتی هواداران نساجی از ترک این تیم اظهار داشت: از روز اول که با مسئولان باشگاه نساجی صحبت کردم آنها گفتند ما استقلالی هستیم و اگر قرار باشد روزی به استقلال بروی کمک خواهیم کرد. بعد از اتفاقاتی که افتاد و تماس‌هایی که استقلال با من گرفت موضوع را بلافاصله با مسئولان نساجی در میان گذاشتم و مجدداً همان موضِع قبلی را تکرار کردند که ما استقلالی هستیم و کمک خواهیم کرد. بحثی درباره پول رضایت‌نامه مطرح نشد.

وی ادامه داد: اما متاسفانه وقتی کار به مراحل نهایی نزدیک شد مسئولان نساجی گفتند که استقلال با ما تماسی نگرفته و به ما احترام نگذاشتند که حجت نظری، عضو هیئت مدیره استقلال حضوراً با مسئولان نساجی مذاکره کرد که بحث پول برای حق فسخ مطرح شد. وقتی شرایط اینطور شد دیگر خودم را مربی نساجی ندیدم و برای جدایی آماده شدم. استعفا دادم و گفتم حتی اگر مربی استقلال هم نشدم، خانه‌نشین می‌شوم چون صداقت لازم را در مسئولان باشگاه نساجی ندیدم. از طرفی باشگاه استقلال مشکلات مالی داشت. امیری حتی در هتل اسپیناس که مسئولان استقلال را دیده بود گفته بود هم من، هم حدادیان استقلالی هستیم و مشکلی از این بابت وجود ندارد و می‌توانید مذاکره کنید و قرارداد ببندید.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: اگر از روز اول به من می‌گفتند شرایط چگونه است، مطمئن باشید سمت استقلال برای مذاکره نمی‌رفتم. از طرفی در بحث قرارداد هم صداقت لازم را نداشتند. بار‌ها به امیری و حدادیان گفتم که من به شما اعتماد دارم، اما هر چقدر قراردادم را خواستم به من نمی‌دادند. برای بازی با استقلال که به سازمان لیگ رفتم یک نسخه از قراردادم را گرفتم و متوجه شدم چه بندهایی در آن وجود دارد. متأسفانه قرارداد من و آدرس منزلم به همراه شماره تلفنم را پخش کردند که به هیچ عنوان اخلاقی نبود. یکی از بزرگترین ایراد‌های من این است که اگر جایی بروم با تمام وجود کار می‌کنم، اما اگر احساس کنم با من صداقت ندارند حتی اگر فضای خوبی برقرار باشد نمی‌توانم ادامه دهم.

فکری درباره فروش خانه‌اش برای پرداخت غرامت به نساجی گفت: من باید تاوان اعتمادم را بدهم و اگر قرارداد را خوانده بودم این بند را حذف می‌کردیم و حالا هم باید تاوان آن را بدهم و اگر قرار باشد خانه‌ام را می‌فروشم تا تاوان این اشتباه را بدهم.

وی درباره دستیارانش در استقلال گفت: باشگاه نساجی با برخی از همکاران قبلی ما به توافق رسیده است، اما مرفاوی و دین‌محمدی هستند؛ برهانی هم به کادرفنی اضافه خواهد شد. مربی دروازه‌بان‌ها را هم اضافه می‌کنیم. نفرات خوبی داریم، بزرگترین مشکل ما فضای بدی است که بین بازیکنان و کادرفنی به وجود آمده است. امیدواریم بتوانیم نظم خوبی ایجاد کنیم تا استقلال بتوانند مجدداً در آسیا آقایی کند.

فکری خاطر نشان کرد: از تمام پیشکسوتان و کسانی که در باشگاه بوده‌اند رخصت می‌گیرم. همه باید کمک کند، کار سختی داریم، اما اگر همه کنار هم باشیم کار راحت می‌شود و می‌توانیم آنچیزی را که مد نظر است را رقم بزنیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.