رونالدو در دام قانون؛ دستور تخریب ساخت و ساز غیرقانونی کریس

آلاچیقی که بدون مجوز روی آپارتمان کریستیانو رونالدو در شهر لیسبون ساخته شده سرانجام تخریب خواهد شد.

به گزارش تازه نیوز، کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی یووه صاحب گران‌ترین آپارتمان شهر لیسبون است، آپارتمانی با ۳۰۰ متر مربع مساحت در منطقه روا کاستیلیو که ستاره پرتغالی برای خرید آن بیش از ۷ میلیون یورو پرداخته است.

کریس اخیراً با مشکلات حقوقی شدیدی در مورد این آپارتمان مواجه شده است. در حقیقت رونالدو بدون مجوز یک آلاچیق شیشه ای را در محوطه باز خانه‌اش ساخته و حالا شهرداری لیسبون حکم تخریب این آلاچیق را صادر کرده است. نشریه «کوریو دامانیا» گزارش داده است که رونالدو ۲ هفته فرصت دارد تا این آلاچیق شیشه‌ای که بدون مجوز ساخته شده را تخریب کند. در حقیقت معمار این خانه معتقد است که این آلاچیق نمای خانه را خراب کرده و به همین خاطر به شهرداری لیسبون شکایت کرده بود و خواستار تخریب آن شده بود.

البته رونالدو می تواند درخواست تجدید نظر بدهد و دفاعیات خود را از طریق وکلایش در مورد این پرونده ارائه کند. جنجال در مورد این آپارتمان در ماه‌های اخیر به یکی از سوژه‌های داغ رسانه‌های پرتغال تبدیل شده است. البته این تنها ملک رونالدو در پایتخت کشور پرتغال نیست بلکه او یک عمارت شیک دیگر را هم در همین شهر در اختیار دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.