رسول پناه: ۳۵۰ هزار یورو از پول برانکو آماده شده است!

سرپرست باشگاه پرسپولیس در جمع هواداران این تیم اعلام کرد ۳۵۰ هزار یورو از پول برانکو آماده شده اما این باشگاه می خواهد کل طلب سرمربی سابق خود را یکجا پرداخت کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین،  حدود ۳۰ هوادار پرسپولیس امروز با حضور در مقابل ساختمان این باشگاه پیگیر پرونده برانکو ایوانکوویچ، پرداخت مطالبات سرمربی اسبق این باشگاه و مشکلات شجاع خلیل زاده شدند.

این هواداران بدون سر دادن شعار مقابل ساختمان پرسپولیس دقایقی با امیر علی حسینی، معاون بین الملل باشگاه و مسئول حراست این باشگاه انجام دادند و در ادامه مهدی رسول پناه از این هواداران دعوت کرد با حضور در ساختمان توضیحات وی را درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو بشنوند.

مهدی رسول پناه در جمع هواداران پرسپولیس درباره مشکلات مالی این باشگاه اظهار داشت: اکنون ۵۵ میلیارد از شرکت کارگزار طلب داریم.از وقتی آمدیم برای پرداخت طلب این مربی اقدام های خوبی انجام داده ایم. خدا کمک کرد و ۳۵۰ هزار یورو آماده کرده ایم تا بتوانیم به برانکو پرداخت کنیم. البته ما منتظر هستیم کل طلب وی را یکجا بدهیم زیرا الان پرداخت این ۳۵۰ هزار یورو فایده ای ندارد. اصلا هم فکر نمی کردم این پول که برای انتقالش به حساب این مربی محدودیت داریم، پرداخت شود.

وی افزود: برای اینکه کمیته انضباطی فیفا بداند برای پرداخت طلب برانکو حسن نیت داریم، دو نامه برای فیفا و AFC ارسال کردیم تا با پرداخت این مبلغ حسن نیت خود را نشان بدهیم اما تاکنون جوابی ما نداده اند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.