نماینده طلایی ایران: از ورزشکار عربستان عذرخواهی کردم/ مدالم تقدیم به مردم خوزستان

سجاد گنج زاده نماینده طلایی کاراته کشورمان در المپیک توکیو گفت: پیش پزشکان بودم که به من گفتند مدال طلا گرفتم. بدنم سِر شده بود و اصلا یادم نمی آید.

به گزارش تازه نیوز، سجاد گنج زاده پس از کسب مدال طلای المپیک در مورد لحظه مصدومیت خود گفت: می دانم مسابقه را عقب بودم و تلاش می کردم مسابقه را برگردانم اما ضربه را یادم نمی آید، پیش پزشکان بودم که به من گفتند مدال طلا گرفتم. بدنم سِر شده بود و اصلا یادم نمی آید.

قهرمان المپیک در مورد مصدومیت خود از ناحیه دست نیز خاطرنشان کرد: در آخرین مسابقه ای که در حالت تمرینی داشت، دست چپم شکست. پزشکان گفتند باید جراحی شود اما مصمم تر از قبل تمرینات را ادامه دادم این موضوع اصلا رسانه ای نشد چون خودم این را می خواستم.

گنج زاده در مورد وضعیت کنونی خود گفت: حالم خوب است فقط مقداری سرم درد می‌کند. البته این اولین بار نیست که در چنین شرایطی قرار می‌گیرم و این اتفاق نه تنها برای من بلکه برای خیلی های دیگر در کاراته رخ داده است. ناراحتم از اینکه مسابقه به این شکل پیش رفت.

گنج زاده در پاسخ به این پرسش که ورزشکار عربستان از او عذرخواهی کرد یا خیر، گفت: در رختکن من از ورزشکار عربستان عذرخواهی کردم چون مسابقه را جلو بود و بعد از آن نفهمیدم که چه اتفاقی رخ داد.

ملی پوش کاراته ایران در مورد اینکه مدال خود را به چه کسی اهدا می کند، گفت: به مردم خوزستان، همه مردم ایران، به دوست خوبم بهمن عسگری و جامعه کاراته تقدیم می کنم. از آقای هروی هم خیلی تشکر می کنم چون از جان خود مایه گذاشت تا این مدال به دست بیاید.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.