باشگاه منچسترسیتی: برای خرید «مسی» همیشه توان مالی داریم

قرارداد «لیونل مسی» با باشگاه بارسلونا تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد و مدیر اجرایی باشگاه منچسترسیتی معتقد است که در صورت تداوم تمایل مسی برای جدایی، سیتیزن‌ها توانایی مالی خرید وی را دارند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، مسی در پایان فصل گذشته بدنبال جدایی از آبی اناری‌ها بود و گزارش‌ها از میل درونی وی برای اتحاد دوباره با «پپ گواردیولا» در منچسترسیتی حکایت داشت.

اما ۶ بار برنده توپ طلای جهان با کاتالان‌ها وارد دعوای حقوقی پرتنشی شد و در نهایت هیچ راهی جز ماندن در نیوکمپ برای وی باقی نماند.

سیتی شانس امضای قرارداد با مرد آرژانتینی را از دست داد اما «عمر بِرادا» مدیر اجرایی گفته است که در صورت انقضای قرارداد مسی با بارسلونا در تابستان سال آینده، باشگاه منچسترسیتی آماده است تا برای امضای قرارداد با وی یورش ببرد.

وی در گفت و گو با منچستر ایونینگ نیوز گفت: او بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن نسل خودش است. فکر می‌کنم هر باشگاهی در جهان جویای احتمال ملحق شدن وی به تیم خود باشد. بی‌شک او در سرمایه گذاری‌های احتمالی ما یک مورد استثنا خواهد بود اما برنامه ما برای فصل جاری با بازیکنان کنونی انجام شده است اما به نظرم باشگاه منچسترسیتی در صورت لزوم توانایی مالی و سیستمی را برای چنین سرمایه گذاری دارد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.