استقلال شماره ۶ علی کریمی را اجاره داد

بازیکن جدید استقلال در دومین تمرین این تیم، پیراهن علی کریمی را پوشید.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه،  دومین تمرین رسمی استقلالی ها تحت نظر محمود فکری و کادر جدید این تیم، در زمین شماره 2 آزادی، عصر امروز برگزار شد و مرور یک تاکتیک تیمی در قالب دو تیم محور اصلی این تمرین بود.

نکته جالب توجه در تمرین عصر امروز، حضور خریدهای جدید استقلال با شماره پیراهن های عجیب و غریبی بود که باعث شد توجه حاضرین در تمرین را به خود جلب کند.

متین کریم زاده بازیکن جدید آبی پوشان که فصل قبل در 18 بازی برای تیم پارس جنوبی به میدان رفت، در تمرین امروز استقلال در حالی شماره 6 را پوشیده بود که این پیراهن در 2 سال گذشته بر تن علی کریمی بود. باید منتظر ماند و دید آیا این حرکت کریم زاده نشانه ای از جدایی قطعی کریمی از استقلال است و یا اینکه این بازیکن 22 ساله صرفا تا پیش از آغاز رسمی رقابت های لیگ برتر و تنها در تمرینات این لباس را بر تن خواهد کرد.

نکته جالب دیگر، پیراهن هایی است که خرید های جدید استقلال بر تن کرده بودند. سیداحمد موسوی که از گل گهر به استقلال آمد، شماره 80، بابک مرادی وینگر فصل قبل ماشین سازی شماره 57 و محمدحسین مرادمند که در انتقالی جنجالی از شهرخودرو به استقلال پیوست، پیراهن شماره 30 را بر تن کرده بودند.

این در حالی است که هنوز پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال بسته است و این بازیکنان فعلا حق حضور در میادین با پیراهن استقلال را ندارند و مشخص نیست مدیران استقلال چه زمانی قصد دارند طلب های این باشگاه را پرداخت کرده و مشکل بازیکنان جدید این تیم را حل کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.