اسپانیا ۱ – ۰ سوئیس؛ لاروخا صدرنشین باقی ماند!

اسپانیا موفق شد سوئیس را با تک گل میکل اویارزابال مغلوب کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، شاگردان لوییس انریکه در شبی که موقعیت های خوبی را از دست دادند، با تک گل اویارزابال موفق شدند سوئیس را مغلوب کرده و با هفت امتیاز از سه بازی در صدر جدول گروه خود قرار گیرند.
سوئیس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۲ و روی ارسال ویدمر و ضربه سر تماشایی بنیتو فرصت خوبی برای رسیدن به گل اول داشت، اما داوید دخیا واکنشی فوق العاده داشت.

اما در دقیقه ۱۴ اسپانیا به گل رسید. پاس عجیب و اشتباه سومر باعث شد میکل مورینو صاحب توپ شده و میکل اویارزابال روی پاس او در موقعیتی آسان گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در اواسط نیمه اول و با ارسال ناواس بود که اسپانیا تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه سر تورس با عکس العمل زیبای سومر همراه شد. در دقایق باقیمانده نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و اسپانیا در نهایت با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم اسپانیا روی دفع اشتباه سومر تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما میکل اویارزابال در مقابل دروازه خالی نتوانست گل دوم را به ثمر برساند.

در دقیقه ۵۶ محمدی فرصت خوبی برای زدن گل تساوی برای تیم ملی سوئیس داشت، اما ضربه محکم او با عکس العمل درخشان داوید دخیا همراه شد.

دقایقی بعد مرنینو از سمت چپ صاحب موقعیت شده و می توانست گل دوم اسپانیا را به ثمر برساند، اما ضربه او از بالای دروازه سومر به بیرون رفت. در ادامه تلاش دو تیم نتیجه ای نداده، توپی از خطر دروازه ها گذر نکرد و در نهایت لاروخا با همان یک گل موفق به غلبه بر سوئیس شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.