بازگشت دروازه استقلال به تنظیمات کارخانه!

گلر فصل قبل استقلال علی‌رغم تمام انتقادات، به همین سادگی‌ها قصد ندارد لباس شماره یک استقلال را از دست بدهد تا با جذب یک گلر ملی‌پوش، استقلال در لیگ بیستم بازهم در خط دروازه از دو دروازه‌بان برجسته سود ببرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه،  زمین شماره دو مجموعه ورزشی آزادی این روزها محل تمرین تیم فوتبال استقلال است که در فاصله تنها ۲۰ روز مانده به آغاز لیگ بیستم علی‌رغم تمام مشکلات مالی، تمرینات خودش را زیر نظر کادر فنی جدیدش آغاز کرده، به امید آنکه این دوران گذار که خیلی طولانی و خسته‌کننده هم شده است به پایان برسد و این تیم درنهایت بتواند در کنار هوادارانش، رنگ آبی آرامش را پس از مدت‌ها ببینند.

یکی از حاضران در تمرین استقلال در این دو روز گذشته که در فصل نقل وانتقالات صحبت های زیادی مبنی بر رفتن او به گوش می رسید سید حسین حسینی است که هنوز یک سال دیگربا استقلال قرارداد دارد و گویا تصمیم گرفته است لا اقل یک فصل دیگر در تیم محبوبش بماند تا خاطرات تلخ فصل گذشته را به نوعی جبران کند.

این در حالی است که در آخرین بازی داخلی فصل گذشته (فینال جام حذفی) اتفاقات به نحوی رقم خورد که بسیاری از هواداران استقلال سید حسین حسینی را یکی از مقصران اصلی آن شکست تلخ معرفی کردند، فارغ از اینکه در آن دیدار همه بازیکنان لااقل در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی به نحوی عمل کردند که انگار در زمین وجود نداشتند، که این نمایش ضعیف بدون شک با اتفاقات و جریانات بیرون زمین و در رأس آن اختلافات بارز سرمربی و مدیرعامل وقت باشگاه رابطه مستقیم داشت. ازاین‌رو نمی‌شود بابت از دست رفتن جام حذفی، دست روی بازیکنی گذاشت و تنها یک نفر را مقصر این شکست قلمداد کرد، مخصوصاً دروازه‌بان تیم که بیش از هر بازیکنی در میدان احتیاج به آرامش و تمرکز کافی دارد چراکه اشتباهاتشان بیش از سایر بازیکنان به چشم می‌آید.

با این توضیح بخش زیادی از عملکرد حسینی در فصل گذشته را بدون شک می‌توان به‌پای حاشیه‌های بی‌پایان استقلال واریز کرد، حاشیه‌هایی که هنوز که هنوزِه نه‌تنها کاهش نیافته بلکه حتی می‌توان گفت که زیادترهم شده است و این موضوعات برای هر گلری در هر سطحی می‌تواند بسیار گران تمام شود، همچنان که سید حسین حسینی در لیگ نوزدهم بر همین اساس نتوانست تمرکز خود را تنها معطوف به جریانات داخل زمین کند و فصل بدی را پشت سر گذاشت.

اما فصل آینده به نسبت فصل قبل داستان برای سید حسین بسیار متفاوت است، هرچند که استقلال و خودش چندان با این چالش غریبه نیستند.

تا آنجا که ما یادمان می‌آید، چه در دورانی که آبی پوشان پایتخت با نام تاج به میدان می‌رفتند و چه در دروان فعلی، همواره این تیم در خط دروازه شاهد دو گلر طراز اول و ملی‌پوش بود. از پیش از انقلاب گرفته که ناصر حجازی و منصور رشیدی دو مهره ملی‌پوش به‌تناوب درون دروازه استقلال قرارمی‌گرفتند (که البته سهم حجازی بیشتر بود) تا حضورهمزمان احمد عابدزاده و حمید بابازاده و در مقطعی نیز سعید عزیزیان که این روزها در نقش مربی گلرها در کنار محمود فکری حضور دارد، کمی هم جلوترمی آییم به هادی طباطبایی و پرویز برومند می‌رسیم که هردوی آن‌ها روزی لباس شماره یک تیم ملی ایران را هم بر تن کردند و درنهایت جنگ وحید طالب لو و سید مهدی رحمتی که این اخری‌ها با خداحافظی طالب لو به جنگ رحمتی و حسینی تغییر یافت و حالا حسینی و مظاهری در آخرین سکانس از جدال گلرهای استقلال در کنار هم برای ایستادن در درون دروازه استقلال مدل ۱۴۰۰ مبارزه خواهند کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.