دست فرمونی‌ها از امشب در مرحله دوم

پس از پخش مرحله مقدماتی مسابقه بزرگ «دست فرمون» از شبکه نسیم با اجرای کامران تفتی، تهیه کنندگی محمود محمودی و کارگردانی مسعود صنم، از امشب با پخش قسمت ۲۲، مرحله دوم این مسابقه آغاز می‌شود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا،  در ۲۱ قسمت گذشته مسابقه «دست فرمون» ، در جریان برگزاری مسابقات و در رقابتی تنگاتنگ، بخشی از شرکت‌کنندگان بخش‌های مختلف ماشین، موتور و آرسی (رادیو کنترلی) حذف شده و برندگان بخش مقدماتی مسابقه با راه یافتن به مرحله دوم وارد فاز جدیدی از رقابت خواهند شد.

از میان ۴۰۰ شرکت‌کننده بخش ماشین ۲۰۰ نفر، از ۴۰ شرکت‌کننده بخش موتور ۲۰ نفر و از ۴۰ شرکت‌کننده بخش آرسی ۲۰ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند. به این ترتیب رقابت میان برندگان بخش مقدماتی نوید رقابتی سخت و مهیج را به مخاطبان می‌دهد.

در مرحله دوم ۲۰۰ شرکت‌کننده بخش ماشین، طی یک قرعه کشی میان ۴ مربی این گرایش یعنی محسن جعفری، نادر جعفری، بهنام صفاریان و شروین یگانه تقسیم شده‌اند و هر یک از مربیان با تقویت پتانسیل و تعلیم ۵۰ شرکت کننده زیر مجموعه خود، شرایط رقابتی حرفه‌ای را فراهم خواهندکرد.

گفتنی است در مرحله دوم با اعمال برخی تغییرات، بخش موتورسواری پررنگ‌تر و مهیج‌تر از مرحله قبل خواهد بود.

فصل دوم مسابقه «دست فرمون» یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود، همچنین گزیده قسمت های پخش شده هرهفته، شنبه ها و پشت صحنه و حواشی آن تحت عنوان «مثبت دست فرمون» جمعه ها روی آنتن می رود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.