خیال هواداران بارسلونا راحت شد/ دروازه بان آلمانی تا ۲۰۲۵ تمدید می‌کند

بارسلونا برای تمدید قرارداد مارک آندره تراشتگن با او به توافق دست یافته است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه،  به نظر می رسد یکی از نگرانی های مهم هواداران بارسلونا در حال مرتفع شدن است و طبق ادعای نشریه موندودیپورتیوو، مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا آماده است قرارداد خود را در این باشگاه به صورت طولانی مدت و تا تابستان سال ۲۰۲۵ تمدید کند. پیش از این اختلافاتی در مورد دستمزد تراشتگن وجود داشت، اما به نظر می رسد توافق جدید بر این اساس است که حقوق او تغییر چندانی نکند، اما بندهای پاداش در قرارداد افزایش یابد.

تراشتگن پیش از این در ملاقات با سران بارسا خواهان افزایش دستمزد شده و مدعی شده بود یکی از بهترین بازیکنان این تیم محسوب می شود و باید دستمزد او در بین بالاترین ها باشد. همچنین ماندن مربی دروازه بانان باشگاه یعنی خوزه دلا فوئنته یکی از شروط مهم تراشتگن برای ماندن بود که انگار مورد موافقت قرار گرفته است. قرارداد فعلی دروازه بان آلمانی در نیوکمپ تا تابستان ۲۰۲۲ است و گفت و گو برای تمدید به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود.

در تابستان تیم هایی چون چلسی و بایرن مونیخ برای خرید این سنگربان آلمانی پیشقدم شده بودند، اما مارک آندره تراشتگن علاقه ای به ترک بارسلونا نشان نداد و حالا پروسه تمدید قرارداد نیز در آستانه نهایی شدن است. تراشتگن در سال ۲۰۱۴ و با مبلغ ۱۲ میلیون یورو از مونشن گلادباخ به بارسلونا پیوست و در این سالها یکی از بهترین بازیکنان بلوگرانا بوده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.