علی کریمی منتظر پیشنهاد استقلال

درست است که استقلال دیشب با مهدی مهدی‌پور به توافق رسید اما محمود فکری از باشگاه خواسته هر طور شده علی کریمی را برای فصل جدید هم حفظ کنند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، درست است که علی کریمی پیش از این اعلام کرده بود دوست دارد فصل جدید لژیونر شود منتهی او علیرغم سفر به ترکیه هنوز به صورت قطعی از استقلال جدا نشده است و حتی شنیده شده او هنوز منتظر پیشنهاد استقلال برای بازگشت است و منتظر است اگر استقلال او را نخواهد با تیمهای دیگر وارد مذاکره شود. درست است که استقلال دیشب با مهدی مهدی‌پور به توافق رسید اما محمود فکری از باشگاه خواسته هر طور شده این بازیکن را برای فصل جدید هم حفظ کنند.

گویا کریمی هم بی‌میل به ماندن در استقلال نیست و منتظر پیشنهاد جدید باشگاه است تا در صورت توافق، فصل آینده هم در لیگ برتر بازی کند. البته استقلال این روزها با مشکلات مالی متعددی روبروست و کار راحتی برای حفظ کریمی ندارد به خصوص آنکه در حال حاضر شخصی نفر اول باشگاه است که چندی قبل مدعی شده رقم درخواستی علی کریمی برای تمدید قرارداد، رقم نادری در فوتبال ایران محسوب می‌شود و همین موضوع باعث اختلاف بین او و شماره 6 آبی‌ها شده بود اما در هر حال فکری و چند بازیکن بزرگ تیم اصرار دارند که کریمی در استقلال بماند. به این نکته هم اشاره کنیم که کریمی برای پیگیری امور شخصی و مالی‌اش در ترکیه به سر می‌برد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.