وزارت نفت ملزم به حمایت از تیم صنعت نفت آبادان تا پایان فصل شد

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از الزام وزارت نفت به حمایت از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تا پایان فصل پیش‌رو خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، سید مجتبی محفوظی با اشاره به نشست خود و دو تن از نمایندگان مجلس با وزیر نفت برای حل مشکلات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: در این جلسه دستور لازم از وزیر نفت برای حمایت یکساله از باشگاه ریشه‌دار و پرهوادار صنعت نفت آبادان اخذ شد.بر این اساس تیم فوتبال نفت آبادان تا پایان لیگ بیستم زیر چتر حمایتی وزارت نفت خواهد بود و وزارت نفت مانند گذشته ملزم به حمایت از این تیم ریشه‌دار شد.

وی با اشاره به دو دستور مهم وزیر نفت برای حمایت از نفت آبادان تصریح کرد: بر این مبنا مقرر شد، حمایت از تیم صنعت نفت به مدت یک سال و تا پایان فصل پیش‌رو از تیم ادامه پیدا کند و دستور دوم این بود که مراحل واگذاری تیم نفت به پالایشگاه نفت آبادان هرچه سریع‌تر صورت گیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در تلاش هستیم تا کارهای واگذاری تیم صنعت نفت آبادان را به پالایشگاه نفت آبادان هرچه سریع‌تر صورت پذیرد، عنوان کرد: البته قطعا با خصوصی‌سازی پالایشگاه آبادان مخالف هستیم اما از آنجا که پالایشگاه آبادان در لیست خصوصی‌سازی قرار گرفته است، قانون این اجازه را به ما می‌دهد که تیم صنعت نفت به پالایشگاه واگذار شود.

به گفته نماینده آبادان به هر حال‌ این تیم طبق قانون از شرکت ملی پالایش و پخش خارج شده و به پالایشگاه آبادان واگذار خواهد شد.

محفوظی تاکید کرد: اگر واگذاری تیم صنعت نفت آبادان به پالایشگاه نفت آبادان صورت گیرد، یک اتفاق تاریخی رخ داده و پالایشگاه نفت آبادان می‌تواند خیلی بهتر و بیشتر از این تیم فوتبال و حتی در سایر رشته‌های ورزشی از تیم ریشه دار صنعت نفت‌آبادان حمایت کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.