نوید مجلس به هواداران استقلال برای حل مشکلات این باشگاه

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با دادن این نوید به هواداران استقلال که مشکلات این باشگاه حل خواهد شد، گفت که وزارت ورزش در جلسه کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی تعهد داد که ظرف یک ماه آینده باشگاه استقلال به یک ثبات مدیریتی برسد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی در توضیح جلسه امروز کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دنبال تجمع هفته گذشته هواداران باشگاه استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی و مطالبه آنها از نمایندگان برای حل مشکلات باشگاه استقلال امروز کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی با حضور تعدادی از اعضای فراکسیون ورزش جلسه‌ای را برای حل و فصل مسائل این باشگاه برگزار کرد که این نشست با حضور علی‌نژاد معاون قهرمانی وزیر ورزش و تقی‌زاده معاون پارلمانی وزیر ورزش تشکیل شد.

وی توضیح داد: در این جلسه جمعی از پیشکسوتان و بازیکنان قدیمی باشگاه استقلال و جمعی از روسای کانون‌های هواداری نیز حضور داشتند. جمع‌بندی این بود که باید وزارت ورزش ظرف یک ماه آینده وضعیت مدیران باشگاه استقلال را تعیین تکلیف کند یعنی فردی مدیریت این باشگاه باشد که بتواند استقلال را از وضعیت فعلی با توجه به حجم بدهی‌ها و مشکلاتش خارج کند تا باشگاه استقلال فصل بعدی را با ثبات مدیریتی به پیش ببرد.

وی ادامه داد: با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات استقلال و مشکلات به وجود آمده قرار شد ظرف هفته جاری این مساله حل شده تا باشگاه بتواند به ثبات و امنیت و آرامش برسد.

نماینده فریمان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: موضوع بعدی انتقادات برخی از نمایندگان و حتی کانون‌های هواداری و پیشکسوتان استقلال به رویکرد وزارت ورزش به باشگاه استقلال بود. آنها مدعی بودند که توجه و اقدامات لازم برای پیشبرد امور این باشگاه صورت نمی‌گیرد، لذا قرار شد وزارت ورزش با یک رویه‌ی درستی مسیر خوبی را در پیش بگیرد و نمایندگان هم نظارت‌های لازم از باب انجام وظایف نظارتی‌شان صورت دهند.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در جمع‌بندی اظهار کرد: هفته گذشته یعنی در زمان تعطیلات مجلس تعدادی از هواداران استقلال با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت این باشگاه شدند پیش از این قشرهای مختلفی همچون معلمان نهضتی، سرباز معلم و بازنشستگان تامین اجتماعی و نیروهای مسلح مقابل مجلس تجمع کرده بودند اما تاکنون تجمع ورزشی نداشتیم لذا این در نوع خود اولین بار بود. با توجه به این خواسته و پیامک‌های بسیار به نمایندگان، این جلسه در ایام تعطیلی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ما این نوید را به هواداران استقلال می‌دهیم که مشکلات این باشگاه حل شود و وزارت ورزش نیز تعهد داده که ظرف یک ماه آینده باشگاه استقلال به ثبات مدیریتی برسد.

قاضی‌زاده هاشمی همچنین گفت: تعدادی از نمایندگان به دلیل عملکرد وزارت ورزش در حوزه‌های مختلف به دنبال طرح سوال از وزیر ورزش بودند که قرار شد اگر اتفاق خاصی نیفتد و اقدامات لازم صورت نگیرد این موضوع در فاز بعدی دنبال شود.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: این جلسه از این باب نبود که مجلس شورای اسلامی بخواهد از تیم خاصی جانبداری کند بلکه ما بنابر درخواست هواداران باشگاه استقلال به دلیل مشکلاتش این نشست را برگزار کردیم اگر سایر باشگاه‌های بزرگ هم مشکلی داشته باشند کمیته تربیت بدنی و جوانان کمیسیون فرهنگی آمادگی دارد که در جلساتی به بررسی مشکلات آنها بپردازد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.