«سه کام حبس» در انتظار پروانه نمایش

ساسان سالور درباره علت استقبال از فیلم سینمایی «هایلایت» و برنامه‌ریزی برای اکران «سه کام حبس» توضیح داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، ساسان سالور تهیه کننده «هایلایت» درباره وضعیت اکران آنلاین این فیلم،گفت: هایلایت نسبت به دیگر فیلم‌ها وضعیت خوبی دارد و نزدیک به هفتاد درصد رضایت مخاطب را داشته و میزان فروش آن خوب بوده است.

وی با اشاره به دلایل استقبال مخاطبان از این فیلم اظهار کرد: سوژه و فیلمنامه فیلم به نحوی است که مردم آن را دوست دارند. فیلم‌های زیادی با موضوع خیانت ساخته شده است، اما می‌توان گفت برای اولین مرتبه در «هایلایت» نگاهی متفاوت نسبت به خیانت ارائه می‌شود و این برای مخاطب جذاب بوده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا این فیلم در صورت اکران عمومی می‌توانست موفق باشد یا خیر، بیان کرد: الان که در اکران آنلاین می‌بینم هایلایت با حدود هفتاد درصد رضایت مخاطب آن هم پس از گذشت سه سال، روبرو شده است. پس اگر با تعداد سالن‌های مناسب در تهران اکران می‌شد هم موفق عمل می‌کرد.

این تهیه کننده درباره چرایی اکران نشدن عمومی «هایلایت» تصریح کرد: ما حتی با دفتر پخش قرارداد بسته بودیم و تیزر‌ها و موارد تبلیغانی هم آماده شد، ولی همزمان با شروع اکران عمومی به داستان کرونا برخوردیم و اکران هایلایت دچار مشکل شد و به آنلاین رو آوردیم.

تهیه کننده «سه کام حبس» با اشاره به جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: چند فیلمنامه از کارگردان‌های فیلم اولی و فیلم دومی به دستم رسیده که هرکدام زودتر به سرانجام برسد و قطعی شود، آن را تولید خواهیم کرد.

سالور درباره آخرین وضعیت اکران «سه کام حبس» هم عنوان کرد: اصلاحاتی را به این فیلم وارد کردند که در تلاشیم انجامش دهیم و تعاملی با دوستان مجموعه شورای پروانه نمایش داشته باشیم که پروانه نمایش را صادر کنند، اما تا به امروز موفق به دریافت آن نشدیم. برنامه اکران عمومی آن را داریم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.