پیوس: اگر مدیرعامل بودم، پرسپولیس را طلا می‌گرفتم

مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: در مورد عیسی آل‌کثیر بگویم از رفتار و گفتارش که دست مادرش را بوسید لذت بردم. او نشان داد سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده است. به نظرم باشگاه پرسپولیس به کمک فدراسیون فوتبال باید تلاش کنند محرومیت آل‌کثیر بخشیده شود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، شاید کمتر کسی حدس می‌زد پس از موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و صعود این تیم به فینال رقابت‌ها ناگهان قهرمان لیگ برتر ایران وارد بحران شود. مشکلات مالی و بی‌پولی از یک طرف و شکایت برانکو و خطر کسر امتیاز و محرومیت از طرف دیگر باعث نگرانی همه پرسپولیسی‌ها شده است. در همین ارتباط شنیدن صحبت‌های فرشاد پیوس خالی از لطف نیست.

اخبار جدید در خصوص پرسپولیس به گوش شما رسیده است؟
بله، متأسفانه دلیلش را نمی‌دانم اما اجازه نمی‌دهند آب خوش از گلوی هواداران پرسپولیس پایین برود. ما تازه داشتیم برای رسیدن به فینال آسیا خوشحالی می‌کردیم که…

احتمال کسر امتیاز هم وجود دارد؟
من می‌گویم همه باید کمک کنند و آقایان به داد پرسپولیس برسند. یک دست صدا ندارد و مدیریت به تنهایی نمی‌تواند کاری کند. باید همه دست به دست هم بدهند که این بحران پشت ‌سر گذاشته شود.

چرا در فوتبال ایران یک تیم موفق باید بلافاصله پس از موفقیت دچار چالش و بحران شود؟
اگر جواب این سؤال را می‌دانستم خیلی خوب بود.

مثلاً تیم چوکا تالش که با شما به لیگ دسته اول صعود کرد ولی از این تیم به ناچار جدا شدید!
دوست ندارم درباره چوکا صحبت کنم و برای این تیم خوب آرزوی موفقیت دارم.

نه، منظورمان همان به هم خوردن یک ترکیب موفق است.
کاری نمی‌توان کرد. این موضوع در فوتبال ایران بوده و خواهد بود. اگر یک تیم موفق شود بلافاصله دشمنان شروع به تخریب می‌کنند، فرقی هم نمی‌کند پرسپولیس باشد یا تیمی دیگر!

این دشمنان داخلی هستند یا خارجی؟
هم داخلی و هم خارجی! شما سر قضیه شکایت النصری‌ها دیدید چقدر از داخل کشور راپورت دادند و ایمیل زدند تا پرسپولیس با دردسر مواجه شود. این رفتارها اصلاً قشنگ نبود. پرسپولیس به هر حال نماینده ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بود.

پرسپولیس به فینال رسیده است اما شاید این محرومیت…
نه، بعید می‌دانم مشکلی برای بازی فینال ایجاد کند. به هر حال باید منابع فراهم شده و از داخل کشور کمک کنند پول به دست برانکو برسد. این پول هم حق برانکو است که باید ۲ سال پیش می‌دادند و ندادند. امیدوارم همه چیز ختم به خیر شود.

یکی از مشکلات غیبت عیسی آل‌کثیر در فینال است؛ در این رابطه چه صحبتی دارید؟
اولاً در مورد عیسی آل‌کثیر بگویم از رفتار و گفتارش که دست مادرش را بوسید لذت بردم. او نشان داد سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده است. به نظرم باشگاه پرسپولیس به کمک فدراسیون فوتبال باید تلاش کنند محرومیت آل‌کثیر بخشیده شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.