استاندار تهران: یکی از بخش‌های نارضایتی مردم وجود بوروکراسی‌های زائد در ادارات است

استاندار تهران با بیان اینکه در کنار بهره برداری طرح‌ها در بخش‌های مختلف عمرانی و رفاهی باید به حلقه مفقوده افزایش بهره وری دقت کنیم، گفت: یکی از بخش‌های نارضایتی مردم وجود بوروکراسی‌های زائد در ادارات است و همه مدیران ملزم هستند تا با رفع این موانع رضایتمندی مردم را ارتقا دهند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در بیست و چهارمین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران با اشاره به اهمیت تامین برق اظهار داشت: اهمیت تامین برق به ویژه در استان تهران زمانی برجسته‌تر می‌شود که بدانیم میزان تراکم جمعیت در استان تهران به ازای هر مترمربع ۲۰ برابر میزان مشابه در کشور است.

وی ادامه داد: در کلانشهر تهران در هر کیلومترمربع ۹۵۰ نفر زندگی می‌کنند و اهمیت خدمات رسانی در حوزه آب و برق در میزان رضایتمندی مردم در شرایط فعلی که دشمن درصدد ناامید کردن مردم است مشهود است.

استاندار تهران عنوان کرد: در کنار بهره برداری طرح‌ها در بخش‌های مختلف عمرانی و رفاهی باید به حلقه مفقوده افزایش بهره وری دقت کنیم که یکی از بخش‌های نارضایتی مردم وجود بوروکراسی‌های زائد در ادارات است و همه مدیران ملزم هستند تا با رفع این موانع رضایتمندی مردم را ارتقا دهند.

محسنی بندپی سپس گفت: مسیر عبوری برق فشار قوی که از کنار برخی مناطق مسکونی در شهر و استان تهران باید تغییر کند و برای رفع این مشکل استانداری آماده همکاری است.

افتتاح دو پروژه سازوکاری برق تهران بزرگ با حضور وزیر نیرو و استاندار تهران
دو پروژه ساز و کاری صنعت برق تهران بزرگ در بیست و چهارمین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران با حضور وزیر نیرو و استاندار تهران به بهره‌برداری رسید.

این پروژه‌ها شامل هوشمندسازی مرکز اتفاقات برق (هما) و جایگزینی کامل شبکه هوایی پایتخت با کابل خودنگهدار به جای سیم‌های مسی در شبکه توزیع بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.