خلیل‌زاده: قایدی در استقلال ماندنی است

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید پنجره نقل و انتقالات این باشگاه تا هفته آینده باز می‌شود

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره فروش مهدی قایدی و مذاکره با علی کریمی اظهار کرد: قایدی در تیم ماندنی است و با ما قرارداد دارد و برای فروش او اقدامی صورت نگرفته است. یکی از اعضای هیات مدیره با علی کریمی مذاکره داشته است و با من هم صحبت کرده است و امیدواریم که او هم به تیم برگردد.

او درباره فسخ قرارداد میلیچ گفت: این بازیکن درخواست خود را خیلی وقت پیش داده بود و ما تا این لحظه نتوانستیم پول او را پرداخت کنیم اما پول دیاباته پرداخت شده است و امروز به معاونت بین الملل گفتیم که بلیت برگشتش فراهم شود. مذاکره برای قرارداد جدید انجام شده است و فکر می‌کنم او برگردد.

خلیل‌زاده در پاسخ به این سوال که محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی به کمیته انضباطی رفته بودند، مشکلی برای تمدید قرارداد دارند؟ گفت: مشکلی نیست و مسائل آن را حل می‌کنیم. در حال حاضر موضوع توسط سرپرست اداره می‌شود. پنجره نقل و انتقالات در تیر ماه بسته شده بود و ما هم چند روز برای رفع این مشکل وقت نداریم و برای همین پول آقای شفر، باشگاه پاختاکور و چبارف را پرداخت کنیم که امیدوارم این مساله تا هفته آینده برطرف می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.