ونگر: از دو بار رد پیشنهاد رئال مادرید پشیمان نیستم!

آرسن ونگر، سرمربی مشهور فرانسوی مدعی شد در گذشته مورد توجه رئال مادرید قرار داشته است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، آرسن ونگر بیش از دو دهه روی نیکت آرسنال به افتخارات فراوانی دست یافت و یکی از مهم ترین سرمربیان تاریخ فوتبال لقب گرفت. حالا آرسن ونگر در مصاحبه ای فاش کرده علاقمند به حضوری طولانی مدت روی نیمکت مربیگری تیم ها بوده و این صفت تبدیل به بخشی از ویژگی شخصیتی او شده است.

آرسن ونگر گفت: “دو بار پیشنهاد رئال مادرید را رد کردم. یک بار در زمانی که آرسنال منابع مالی لازم را در اختیار نداشت این اتفاق رخ داد، زیرا من تصمیم داشتم برای مدتی طولانی در آرسنال بمانم. من باسبقه ترین سرمربی در دو تیم موناکو و آرسنال هستم، پس این بخشی از شخصیت من است.

اما از عدم جذب زلاتان برای آرسنال پشیمان نیستم، زیرا او پسر ۱۷ ساله ای بود که در مالمو و در لیگ دوم سوئد بازی می کرد. وقتی هیچ کس او را نمی شناخت ما درخواست برگزاری تست از زلاتان را دادیم که این موضوع برای بسیاری از بازیکنان در ۱۷ سالگی کاملا طبیعی بود.

عدمم درخشش مسوت اوزیل در آرسنال؟ سبک جدید فوتبال مبتنی بر ضدحملات سریع و قدرت انتقل توپ بالاست و در این میان جایی برای بازیکنانی مانند مسوت اوزیل وجود ندارد. اما فراموش نکنیم که مسوت اوزیل چه بازیکنی است. او با تیم ملی آلمان قهرمان جهانی شده و در رئال مادرید بازی کرده است. اوزیل رکورددار پاس گل بوده، بنابراین شما باید راهی پیدا کنید تا بتوان دوباره به خوبی از این بازیکن استفاده کرد.”

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.