واکنش امید نمازی به حضور در استقلال

امید نمازی به شایعه حضورش در کادرفنی استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امید نمازی در واکنش به حضورش در استقلال گفت: تا این لحظه باشگاه استقلال به‌ صورت رسمی به من پیشنهادی ارائه نکرده، اما فکری با یکی از دوستان مشترک‌مان در این باره صحبت‌هایی انجام داده‌ که به گوش من رسیده است.

او افزود: من دوست دارم به تیم بزرگ استقلال کمک کنم، اما مسئله این است که باید همه شرایط مهیا باشد و تمام مسائل را در نظر بگیرند تا به توافق خوبی برسیم.

نمازی گفت: من با تیم آمریکایی تا پایان سال ۲۰۲۱ (یک فصل و نیم دیگر) قرارداد دارم و باید شرایطی ایجاد شود که آمدن به استقلال ارزش فسخ قراردادم را با باشگاه فعلی‌ام داشته باشد.

او ادامه داد: غیر از مسائل مالی، یک موضوع اصلی را مد نظر دارم. من برای تمام مربیان و بازیکنان سابق استقلال که الان در کادر فنی حضور، ارزش قائل هستم و به آن‌ها احترام می‌گذارم، ولی حاضر هستم فقط به‌عنوان دستیار اول به استقلال بیایم.

نمازی خاطرنشان کرد: باید شرایط دیگر هم به‌صورت کامل فراهم باشد تا به توافق برسیم. مطمئنا اگر انتقالم به استقلال ارزش فسخ قرارداد با تیم آمریکایی را داشته باشد، این کار را می‌کنم و به ایران می‌آیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.