فرهاد مجیدی زیر قولش زد!/ بازیکن‌های متوسط به جای ستاره‌ها در ترکیب استقلال

لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید اما انتقاد به عملکرد فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال بعد از ناکامی در این رقابت‌ها بالا گرفته است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، بعد از اتمام رقابت های لیگ برتر فرهاد مجیدی در مصاحبه ای گفت اگر به جز مهدی قایدی یک بازیکن دیگر هم استقلال برود، من هم جدا می‌شوم.

کاری به این نداریم که بیش از ۶ بازیکن استقلال رفتند و فرهاد مجیدی ماندنی شد اما انگار او می‌دانست که اسکلت اصلی استقلال باید حفظ شود. در بازی با الهلال کمبود بازیکنانی مثل مسعود ریگی، محمدنادری و مهدی قایدی و حتی فرشید اسماعیلی به چشم می‌آمد و شاید اگر این نفرات بودند، نتیجه دیگری رقم می‌خورد هرچند که استقلال با همه این بازیکنان هم در لیگ سوم شد و نتوانست جام حذفی را فتح کند.

با این حال بسیاری از هواداران استقلال عقیده دارند که اسکلت اصلی تیم فصل گذشته باید حفظ می‌شد و در کنار آن حداقل چهار بازیکن خوب هم جذب می‌شدند نه اینکه پنج بازیکن اصلی بروند و عده‌ای بازیکن متوسط و معمولی به استقلال اضافه شوند. در واقع به صورت کلی می‌توان گفت استقلال نه تنها در فصل نقل و انتقالات تقویت نشد که تضعیف هم شد و اولین ثمره آن را مقابل الهلال دیدیم. در شرایط فعلی هم با توجه به عملکرد کلی استقلال در مصاف با الهلال بسیاری از هواداران این تیم نسبت به موفقیت تیمشان در لیگ برتر خوش‌بین نیستند و عقیده دارند تا کار از کار گذشته استقلال حتماً باید چند بازیکن بزرگ جذب کند. هرچند که در حال حاضر بازیکنان خوب فوتبال ایران همه قرارداد دارند و به قول معروف بازیکنی روی زمین نمانده که استقلال او را جذب کند.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.