ریزش قیمت‌ها در بازار گوشی‌های اپل/ آیفون ۱۱ پنج میلیون تومان ارزان شد! +جدول

در پی رونمایی از آیفون ۱۳ در ساعات گذشته روند قیمت ها در بین مدل های پایین تر این تلفن همراه کاهشی شد؛ در حال حاضر قیمت آیفون اس ای ۲۰۲۰ به ۱۱ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش تازه‌نیوز، در ساعات پایانی شب گذشته پس از مدت ها انتظار از مدل های آیفون ۱۳ رونمایی شد؛ این تلفن همراه در حال حاضر سخت ترین محافظ صفحه نمایش را دارد و در ۵ رنگ جدید به بازار عرضه می شود. ناچ آن به نسبت نسل های قبلی ۲۰ درصد کوچکتر شده است و چینش سخت افزار داخلی این گوشی تغییر کرده است و باتری آن بزرگتر شده و صفحه نمایش آن ۲۸ درصد روشن تر است.

این محصول محصول جدید اپل مدل های آیفون ۱۳ و ۱۳ مینی دارد که روشنایی آن ۱۲۰۰ ریت است. در این گوشی از تراشه های سری A اپل با مدل تراشه A۱۵ استفاده شده است و طبق آخرین براوردهای صورت گرفته قیمت تلفن همراه آیفون ۱۳ پرو ۹۹۹ دلار، قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس ۱۰۹۹ دلار است.

رونمایی از محصول ۲۰۲۱ آیفون اما روند قیمت ها در بازار تلفن های همراه این برند را در داخل کاهشی کرده است؛ رصد بازار حاکی از آن است که قیمت آیفون ۱۲ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در قبل از رونمایی آیفون ۱۳ امروز به ۲۴ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان رسیده است و آیفون ۱۲ پرومکس با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت نیز در این مدت کاهش قیمت نزدیک به میلیون تومانی را تجربه کرده است و در حال حاضر ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

سری اس ای آیفون ۲۰۲۰ نیز در این مدت کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است و مدل با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی آن از ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در روز های گذشته امروز به ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و مدل با ظرفیت ۶۴ گیگابایتی آن نیز در این مدت نزدیک به یک میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده است.

سری تلفن های همراه آیفون ۱۱ اما در این مدت بیشترین کاهش قیمت ها را تجربه کردند به طوری که آیفون ۱۱ با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت از ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در هفته های گذشته امروز به ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

قیمت روز آیفون های موجود در بازار در جدول زیر آمده است:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.