وریا آماده حضور در ترکیب ثابت تیم آبی

وریا غفوری که به دلیل مصدومیت تا اکنون در تمرینات گروهی استقلال حاضر نشده با جدیت تمرینات اختصاصی را در زمین شماره 2 آزادی دنبال می کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه، با جدیتی که وریا در تمرینات اختصاصی از خود نشان می دهد به نظر می رسد به سرعت به شرایط ایده آل نزدیک و با شروع بازی های لیگ برتر آماده حضور در ترکیب ثابت تیم آبی شود. کاپیتان امیدوار است فصل جدید به همراه هم تیمی هایش روزهای جدیدی را تجربه کند؛ روزهایی که با کسب جام همراه باشد. با انگیزه ای که او در تمرینات دارد به نظر می رسد جام های از دست رفته را فراموش کرده و به جام هایی که در پیش رو است فکر می کند. شاید این به خاطر تاکید مربی جدید تیم باشد؛ او از همه شاگردانش خواسته ناکامی های گذشته را فراموش و با همه تلاش برای موفقیت های جدید آماده شوند.

کاپیتان با وجود مصدومیت یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیمش در هتل المپیک است؛ این اتفاق نشان می دهد محمود فکری در روزهای ابتدایی حضورش در استقلال توانسته شرایط روحی و روانی تیم را تغییر دهد و همه آنها را از نظر ذهنی آماده مبارزه کند. آنها حالا چشم انتظار شروع فصل جدید بازی ها هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.