حالا که رئیسی آمد هم برجام خوب است هم مذاکره!

تغییر رفتار دلواپسان و منتقدان سرسخت دولت روحانی، سوژه یادداشت جدید روحانی شد.

به گزارش تازه‌نیوز، محمد مهاجری فعال سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: این روزها اصلاح‌طلبان می‌گویند که این جماعت دلواپس، حالا که به قدرت رسیده، هم با برجام رفیق شده و هم با آژانس بین‌المللی هسته‌ای کنار آمده و عن‌قریب است که FATF را هم بپذیرد و در مذاکرات وین هم کوتاه بیاید.

بر فرض که چنین باشد، چه جای شماتت؟ خب دوستان دلواپس هم انسان‌اند و جایزالخطا. روزی حرفی زده‌اند اشتباه و کاری کرده‌اند غلط. انتظار داشتید تا ابد نادرست ره بپیمایند و به ته دره سقوط کنند؟ جلوی اشتباه را از هرجا بگیری غنیمت است.

وانگهی جماعت دلواپس تصور می‌کرد علت اینکه ماشین سیاست و اقتصاد و فرهنگ و خیلی چیزهای دیگر ریپ می‌زند و لاستیک‌سایی دارد و جعبه‌دنده‌اش صدا می‌کند و بوقش صدا ندارد و اگزوزش دود بسیار دارد، به دلیل آن است که راننده‌اش ناشی است. حالا که فرمان دست خودش افتاده فهمیده است عیب از راننده قبلی نیست. عیب از ماشینی است که در جاده‌سنگلاخ دویده و حالا به این روز افتاده است.

راننده فعلی به عقلش رسیده که باید اولا جاده را هموار کرد و بعدlش ماشین را به تعمیرگاه برد. آن وقت است که می‌شود راننده قبلی را قضاوت کرد.

چه بسا راننده فعلی بعد از رفع نقایص اعتراف کند راننده قبلی چقدر کاربلد بود که با همه عیوب، ماشین را در جاده حفظ کرد و نگذاشت چپ کند یا به دره بیفتد.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.