قیمت ارزهای دیجیتال امروز جمعه ۲۶ شهریور/ نوسان بیت‌کوین در کانال ۴۸ هزار دلار

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش تازه‎نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در موضعی نسبتا نرم، تنها از صرافی‌های ارائه دهنده خدمات مرتبط با ارز‌های دیجیتالی خواسته است تا مجوز‌های قانونی را اخذ و اطلاعات مربوط به تراکنش‌های خود را ثبت کنند.

کره جنوبی که پیشتر اعلام کرده بود از سال آینده معاملات مربوط به ارز‌های دیجیتالی را مشمول دریافت مالیات خواهد کرد، این کار را به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌ها تا سال ۲۰۲۳ انجام نخواهد داد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۱۷۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۶۱ درصد کمتر شده است.

در حال حاضر ۴۱ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است.

گفتنی است، بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بیت‌کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۳.۲۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۰۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۱۹.۳۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۵۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۷.۹۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۶ شهریور را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 48,008 ۱,۳۲۹,۸۰۹,۳۹۷
اتریوم 3,565 ۹۸,۷۶۲,۰۶۸
کاردانو 2.43 ۶۷,۴۰۲
بایننس کوین 422 ۱۱,۶۸۶,۷۱۴
تتر ۱ ۲۷,۷۰۳
ریپل 1.10 ۳۰,۴۰۹
سولانا 148 ۴,۱۲۳,۴۱۱
پولکادات 36.67 ۱,۰۱۵,۷۷۲
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.