واکنش باشگاه پرسپولیس به تیم قطری درباره رسن

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای از غیر قانونی بودن مذاکره باشگاه قطری با بشار رسن خبر داد و اعلام کرد: این موضوع را از طریق مراجع انضباطی فیفا به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، پس از بازگشت کاروان پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، بشار رسن در قطر ماند تا از آنجا به کشورش سفر کند اما او به عرق نرفت. در همین زمان رسانه‌های قطری خبر از پیوستن این بازیکن به باشگاه القطر را مطرح کردند. با این وجود این بازیکن دوشنبه شب به تهران بازگشت و دیروز سه شنبه نیز نشستی را با مسوولان باشگاه برگزار کرد اما سرپرست باشگاه همه چیز را منوط به نظر سرمربی تیم دانست.

با توجه به این موضوع باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به وصول گزارش‌هایی مبنی بر مذاکره یک باشگاه قطری با بشار رسن، هافبک عراقی تیم، اعلام می‌داریم این بازیکن تحت قرارداد رسمی و معتبر با باشگاه پرسپولیس است و هرگونه مذاکره، اغوا یا توافق با او خلاف قوانین و مقررات فیفا و در تناقض آشکار با حقوق قانونی پرسپولیس است.

بر این اساس باشگاه پرسپولیس این موضوع را از طریق مراجع انضباطی فیفا به طور جدی پیگیری کرده و به اطلاع فدراسیون فوتبال قطر نیز خواهد رساند.»

باشگاه پرسپولیس در حالی این اطلاعیه را منتشر کرد که بشار رسن شب گذشته با انتشار پیامی در فضای مجازی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. البته سرپرست و سرمربی پرسپولیس در واکنش به این موضوع به شدت مخالفت خود را با جدایی هافبک عراقی خود اعلام کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.