وضعیت بازرها در هفته‌ای که گذشت؛ دلار کم‌ترین و طلا بیش‌ترین افت را داشت +نمودار

بازارها در هفته‌ای که گذشت با افت مواجه شدند و بین بازارهای طلا، ارز و بورس افت یکسانی داشتند و بازار ارز و دلار کمترین افت را نسبت به دیگر بازارها داشت.

به گزارش تازه‌نیوز، بازارها در هفته‌ای که گذشت با افت مواجه شدند و بین بازارهای طلا، ارز و بورس افت یکسانی داشتند و بازار ارز و دلار کمترین افت را نسبت به دیگر بازارها داشت.

افت  ۲٫۷ درصدی قیمت طلا

طلا در این هفته با ۳۲ هزار تومان کاهش قیمت برای هر گرم، افت ۲٫۷ درصدی را ثبت کرد.

براساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، قیمت طلای ۱۸ عیار در پیش از شروع این هفته یک میلیون و ۱۸۳ هزار تومان بود و در پایان روز کاری پنجشنبه معامله هر گرم طلا را به قیمت یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان خرید و فروش کردند.

افت ۲٫۵ درصدی قیمت سکه

سکه امامی نیز هم‌پا با طلا افت قیمت داشت و ۲٫۵ درصد افت کرد.

قیمت سکه امامی در صبح روز شنبه و پیش از آغاز به کار بازار ۱۲ میلیون و ۸۲۷ هزار تومان بود، اما تا پایان هفته ۳۰۶ هزار تومان افت را تجربه کرد. براساس آخرین معاملات روز پنجشنبه قیمت هر عدد سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۸۷ هزار تومان است.وضعیت بازارهای بورس طلا و دلار

افت ۲٫۵ درصدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس که در پایان هفته قبل روی سطح یک میلیون و ۵۲۶ هزار واحدی قرار داشت در این هفته ۳۸ هزار واحد پایین آمد.

طبق آمارهای سازمان بورس و اوراق بهادار، شاخص کل بورس در این هفته ۲٫۵ درصد افت کرده و با ایستادن روی سطح یک میلیون و ۴۸۸ هزار واحدی به کار خود در هفته چهارم پایان داده است.

کاهش ۱٫۳درصدی قیمت دلار

شاخص بازار ارز نیز در این هفته افت کرد اما کمتر از سه بازار دیگر.

صرافی ملی آخرین قیمت دلار را در هفته سوم شهریور ۲۷ هزار و ۸۲۷ تومان اعلام کرد. در این هفته با کاهش ۳۷۷ تومانی معادل ۱٫۳ درصد افت ارزش داشت.

آخرین نرخ دلار در پایان ساعات کاری پنجشنبه ۲۷ هزار و ۴۵۰ تومان بود.

بیشتر بخوایند:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.