تقلای رونالدو برای فرار از قرنطینه

مهاجم یوونتوس می‌خواهد از قرنطینه در پرتغال خارج شود و به تورین برگردد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، مثبت اعلام شدن تست کووید ۱۹ کریستیانو رونالدو خبر مهم عصر سه‌شنبه در جهان فوتبال بود. هیچ یک از هم تیمی‌های ستاره پرتغالی به کرونا مبتلا نشده‌اند و به همین خاطر مهاجم یوونتوس به تنهایی در قرنطینه به سر می‌برد و در دیدار امشب (چهارشنبه) مقابل سوئد حضور نخواهد داشت.

رونالدو در اتاقش در کمپ تیم ملی باقی ماند و از بالکن شاهد تمرینات تیم ملی پرتغال بود. در تصویری که از مهاجم یوونتوس منتشر شد این بازیکن لبخند به لب داشت. با این حال ستاره پرتغالی نگران این است که دیدار برابر بارسلونا در بیست و هشتم اکتبر (هفتم آبان) را از دست بدهد. او تمام تلاش خود را خواهد کرد تا به این بازی از هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا برسد.

به گفته‌ تانکردی پالمری، خبرنگار بین اسپورت، رونالدو می‌خواهد از قرنطینه‌اش در پرتغال خارج شود تا بتواند به تورین برگردد و در این شهر خود را قرنطینه کند.

در پرتغال قرنطینه ۱۴ روز و در ایتالیا ۱۰ روز است. به همین خاطر مهاجم یوونتوس می‌خواهد به تورین برگردد. همچنین اگر تست کرونای این بازیکن مثبت نباشد می‌تواند مقابل ورونا هم بازی کند.

بر اساس پروتکل‌های لیگ قهرمانان یک بازیکن در صورتی می‌تواند به میدان برود که حداقل هفت روز از منفی بودن تست کرونایش گذشته باشد. به همین خاطر پس از انتقال رونالدو تعداد روزهای قرنطینه این بازیکن به هشت تا ۹ روز کاهش می‌یابد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.