رادوشویچ: فقط به من پاداش ندادند

گلر کروات پرسپولیس گفت: فقط احترام می‌خواهم و اگر باشگاه مرا بخواهد برمی‌گردم ولی اگر نخواهد نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد و چه پیش می‌آید.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، یکی از غایبان تمرین این روزهای پرسپولیس بوژیدار رادوشویچ گلر کروات این تیم است. رادو که بعد از دیدار مقابل النصر در لیگ قهرمانان اسیا به تهران بازنگشت در کرواسی حضور دارد و می‌گوید مشخص نیست چه زمانی به تهران برمی‌گردد. وقتی با رادو برای مصاحبه تماس گرفتیم یک کلمه کلیدی در تمام جملاتش به چشم آمد و آن هم احترام بود. رادو مدام از این می‌گفت که باشگاه باید به او احترام بگذارد ولی برای اینکه پرسپولیس پرحاشیه این روزها بیشتر از این وارد حاشیه نشود حاضر نشد دلایل دلخوری‌اش را باز کند و به گفتن کلیات بسنده کرد. گفت‌وگوی ما را با گلر متعصب و البته محبوب پرسپولیسی‌ها در ادامه می‌خوانید.

می‌خواهم از لیگ قهرمانان آسیا شروع کنم؛ شاید خیلی‌ها فکر نمی‌کردند پرسپولیس به فینال برسد! در این مورد صحبت کن.

ما از روز اول با هدف فینالیست شدن وارد بازی‌ها شدیم و با اتحاد و همدلی می‌خواستیم بار دیگر رسیدن به فینال را تجربه کنیم. کاملاً به خودمان اطمینان داشتیم و می‌دانستیم می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم که خوشبختانه به هدفمان رسیدیم و بعد از سال ۳۱۲۹ دوباره به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کردیم. به خاطر کرونا شرایط سخت بود و بازی‌ها هر سه روز یک بار انجام می‌شد ولی ما نشان دادیم بی‌جهت نبود که قهرمان ایران شدیم و یکی از بهترین تیم‌های آسیا هستیم.

چقدر امیدواری بر خلاف دفعه قبل عنوان قهرمانی را به دست بیاورید؟

قطعاً خیلی امیدوارم. تیم ما تجربه خوبی در بازی‌های آسیایی دارد و کل تیم بسیار با انگیزه هستند تا بتوانند بر خلاف دو سال قبل قهرمان آسیا شوند. قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا حق پرسپولیس و هوادارانش است و ما این بار نمی‌خواهیم فرصت طلایی قهرمانی و گرفتن جام را از دست بدهیم.

در مورد نیمکت‌نشینی در این بازی‌ها چه صحبتی داری؟

من نمی‌توانم در این مورد حرفی بزنم. وظیفه من خوب تمرین کردن و حفظ آمادگی است و کادر فنی تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند.

در چند وقت اخیر شایعه جدایی تو از پرسپولیس شنیده شد؛ از طرف باشگاه صحبتی با تو نشده؟

کسی به من حرفی نزد. خودم بعضی از این حرف‌ها را شنیدم ولی واقعاً نمی‌دانم که باشگاه مرا می‌خواهد یا نه!؟ من همیشه به پرسپولیس و هوادارانش احترام گذاشتم و همه می‌دانند چقدر این تیم را دوست دارم. روزهای فوق‌العاده‌ای با پرسپولیس و هوادارانش پشت‌ سر گذاشتم ولی واقعاً در مورد آینده چیزی نمی‌دانم. تنها چیزی که برایم اهمیت دارد احترام است و فقط احترام می‌خواهم.

تمرینات شروع شده ولی هنوز تو به ایران نیامدی، هواداران هم نگران این موضوع هستند.

هواداران پرسپولیس بی‌نظیرند و من خیلی دوستشان دارم. گفتم که فقط احترام می‌خواهم و اگر باشگاه مرا بخواهد برمی‌گردم ولی اگر نخواهد نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد و چه پیش می‌آید. (به فارسی می‌گوید) ایشالا برمی‌گردم.

تو در حرف‌هایت مدام از احترام حرف می‌زنی؛ مگر چه اتفاقی بین تو و باشگاه پرسپولیس پیش آمده است؟

واقعاً دلم نمی‌خواهد از طرف من کوچکترین حاشیه‌ای برای پرسپولیس ایجاد شود. بارها گفتم پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم ولی انتظار ندارم از طرف باشگاه به من بی‌احترامی شود. من ۴ سال در بدترین شرایط کنار پرسپولیس بودم و این باشگاه را جزیی از خانواده‌ام می‌دانم و بارها وفاداری خود را به پرسپولیس نشان دادم اما رفتار خوبی با من نشده است. خانواده من ایران و پرسپولیس را مثل خانواده خودشان می‌دانند و با اینکه من خارجی هستم اما کوچکترین مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نکردم؛ پس توقع این مشکلات را ندارم. باشگاه مدت‌هاست نتوانسته پولی به من بدهد و این موضوع برای من ناراحت‌کننده است ضمن اینکه در میان بازیکنان پرسپولیس فقط به من پاداش ندادند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.