مربی دروازه بان استقلال و گلر استقلال از هتل دوبی اخراج شدند

مربی بدنساز و دروازه‌بان تیم استقلال که در امارات به کرونا مبتلا شده اند شب گذشته و صبح امروز توسط مسئولان هتل محل اقامت خود از اتاق‌هایشان به بیرون هدایت شدند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، دکتر بهزاد نوشادی و علیرضا رضایی بدنساز و دروازه بان تیم استقلال به دلیل ابتلا به کرونا حدود ۳ هفته در دبی در قرنطینه حضور داشتند و تست آنها منفی شده اما مشکلات متعددی برای بازگشت به تهران پیدا کرده اند. نوشادی در این ارتباط توضیحات زیر را ارائه داد:

  • هم من و هم علیرضا رضایی تست‌هایمان منفی شده اما مشکلات عجیبی پیدا کرده ایم. متاسفانه شب گذشته داشتند ما را از هتل بیرون می‌کردند اما به خاطر تماس یکی از مسئولان دوباره به اتاق‌هایمان برگشتیم. امروز دوباره مسئولان هتل اعلام کردند باید از هتل بیرون بروید چون مدت زمان حضورمان در هتل تمام شده و کسی مسئولیت مالی حضور ما در هتل را نمی‌پذیرد.
  • در شرایطی که باید به ایران برگردیم هیچ کس از باشگاه نیست که برای ما بلیت بخرد. چند بار با مسئول مالی تماس گرفتم که گفت کسی نیست تا پول خرید بلیت برگشت ما را پرداخت کند. ما در لابی هتل نشسته ایم و  از اتاق‌هایمان بیرون آمده ایم و هر لحظه ممکن است ما را از اینجا بیرون کنند.
  • هم من و هم رضایی شرایط بدنی خوبی نداریم؛ چون کرونا داشتیم و از نظر جسمی ضعیف شدیم ولی واقعا کسی نیست به داد ما برسد. امروز هم مجبور شدم با فرهاد مجیدی تماس بگیرم و او اعلام کرد خودش پول بلیت را پرداخت می کند. ظاهرا او قرار است بلیت امروز عصر یا ساعت ۲۱ امشب را برای ما بگیرد.
  • در این چند روز خیلی اذیت شدیم و من در طبقه پنجم و رضایی در طبقه یازدهم به صورت آنلاین با هم کار می کردیم اما رضایی گلر اول تیم امید است و از نظر جسمی خیلی ضعیف شده و باید هر چه سریعتر به شرایط عادی برگردد.

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.