دعوت ۳ پرسپولیسی به تیم ملی قطعی شد

از فدراسیون فوتبال خبر می رسد برای دو بازی بعدی ایران برابر امارات و کرده جنوبی، اسکوچیچ قصد ندارد لیست تیم ملی را شلوغ کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، اخبار تکمیلی در خصوص مدعوین پرسپولیسی تیم ملی حکایت از آن دارد که از جمع شاگردان یحیی گل محمدی فقط دعوت ۳ بازیکن زیر قطعی شده است؛

وحید امیری؛ پسر اسکوچیچ!

بدون در نظر گرفتن اسامی صادق محرمی و جعفر سلمانی، باید وحید امیری را پسر دراگان اسکوچیچ ( اصطلاح فوتبالی ها) و بازیکن مورد علاقه سرمربی کروات دانست. هافبک ۳۳ ساله ای که وقتی اسکوچیچ جانشین کارلوس کی روش شد به عنوان اولین نفر از انتخاب این مربی کروات حمایت کرد. حمایتی که هرگز از خاطر دراگان اسکوچیچ پاک نشده و وحید امیری را تبدیل به بازیکن مورد اعتماد سرمربی کروات تیم ملی حتی در حضور لژیونر های سرشناس کرده است.

میلاد سرلک؛ شاید در امارات فیکس باشد!

دراگان اسکوچیچ علاقه زیادی به سبک بازی میلاد سرلک دارد. هافبک تدافعی که تبحر زیادی در بازیسازی داشته و با وجود جنگندگی بالا از تکنیک مناسبی بهره می برد. او ساده بازی می کند و به قول سرمربی تیم ملی ضریب اشتباهاتش بسیار پایین است. سرلک فقط و فقط به این دلیل از لیست بازی با عراق خط خورد و جای خودش را به سعید عزت اللهی داد چون پزشک معالجش پس از مصدومیت خطرناک دیدار با سوریه او را از سفر هوایی و پرواز منع کرده بود. حالا شنیده می شود این احتمال وجود دارد که میلاد سرلک با توجه به علاقه اسکوچیچ به این بازیکن و هماهنگی بالا با احمد نوراللهی در دیدار حساس با تیم ملی امارات دوباره به ترکیب اصلی باز گردد.

مهدی ترابی؛ ستاره پرسپولیس باید دعوت شود

شاید دراگان اسکوچیچ خیلی به توانایی فنی مهدی ترابی اعتقاد نداشته باشد اما به هرحال این بازیکن ستاره تیم پرطرفدار پرسپولیس است. او گل صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به استقلال تاجیکستان زده و محبوبیت بالایی نزد هواداران پرسپولیس دارد. بنابراین دراگان اسکوچیچ دوست ندارد با خط زدن مهدی ترابی خودش را روبروی طرفداران پرسپولیس قرار دهد!

نکته: گفته می شود سیامک نعمتی نیز شانس اندکی برای دعوت به تیم ملی دارد اما توجه داشته باشید اسکوچیچ علاقه شدیدی هم به صادق محرمی دارد و صالح حردانی هم در دیدار با سوریه توانست اعتماد کادرفنی تیم ملی را به خود جلب کند. بنابراین شانس سیامک نعمتی برای دعوت به تیم ملی خیلی خیلی کم خواهد بود!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.