بازگشت «دکستر» بعد از هفت سال

شبکه شوتایم اعلام کرده که در سال ۲۰۲۱ فصل ۱۰ قسمتی جدیدی از سریال دکستر با بازی مارک سی‌هال پخش خواهد شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از زومچی، دکستر (Dexter)، جزو آن دسته از سریال‌هایی است که شروع بسیار خوبی داشت، اما در فصل انتهایی خود نتوانست آنطور که باید و شاید تماشاچیان را راضی نگه دارد و اعتراضات بیننده‌ها را به‌دنبال داشت. حال پس از گذشت هفت سال از پخش فصل هشتم سریال دکستر، اعلام شده که کاربران باید منتظر فصل جدید آن باشند.

شبکه شوتایم اعلام کرده که در سال ۲۰۲۱ فصل جدید این سریال ساخته و پخش خواهد شد. مارک سی‌هال همانند گذشته نقش دکستر مورگان را برعهده خواهد گرفت و کلاید فیلیپس هم شورانر فصل جدید خواهد بود؛ شخصی‌که شورانر چهار فصل ابتدایی دکستر هم به حساب می‌‌آید. پس از او، چیپ یوهانسن این وظیفه را برای فصل پنجم در دست گرفت. این در حالی است که پس از گذشت یک فصل، مجددا شورانر سریال دکستر تغییر کرد و اسکات باک از فصل ششم تا هشتم شورانر این سریال دوست داشتنی بود.

متاسفانه اطلاعاتی از جزئیات داستان این فصل ده قسمتی منتشر نشده است، اما سال‌ها است که صحبت‌هایی از ریبوت این مجموعه و ساخت یک اسپین آف با محوریت دکستر مورگان شنیده می‌شد. این در حالی است که دیوید نوینس، رئیس شبکه شوتایم، اعلام کرده «اگر بخواهم کاری انجام دهم، دوست دارم دکستر را در ساختاری جدید به‌نمایش بگذارم. می‌خواهم حس‌وحال متفاوتی داشته باشد و فقط یک دنباله برای یک سریال قدیمی نباشد.»

در ادامه گری لوین، رئیس بخش سرگرمی شوتایم، هم در ارتباط با این خبر اعلام کرده «ما فقط در حالتی می‌توانستیم این کار را انجام دهیم که یک سازنده متوجه ارزشمند بودن سریال دکستر می‌شد. خب، باید اعلام کنم که مارک سی‌هال و کلاید فیلیپس متوجه این موضوع شدند و نمی‌توانیم صبر کنیم تا فصل جدید را ضبط و برای تمامی مخاطبان به نمایش بگذاریم.»

۱ نظر
  1. سعید

    بی صبرانه منتظر بازگشت دکستر هستم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.