اعلام زمان اکران قهرمان اصغر فرهادی در سینماهای ایران

با اعلام روزهای تعطیلی سینماها در این هفته، مشخص شد دو فیلم پرفروش جدید، قهرمان اصغر فرهادی و گشت۳ سعید سهیلی، از اوایل آبان‌ماه روی پرده می‌روند.

به گزارش تازه‌نیوز، محمدرضا صابری درباره فعالیت سینماها در روزهای اخر ماه صفر که با رحلت پیامبر و شهادت امام رضا (ع) مصادف می‌شود، گفت: سینماها روز دوشنبه و چهارشنبه (۱۲ و ۱۴ مهرماه) تا ساعت ۱۸ می‌توانند اکران عادی خود را داشته باشند اما از ساعت ۱۸ به بعد فقط فیلم‌های غیرکمدی سانس نمایشی خواهند داشت. در روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه (۱۳ و ۱۵ مهرماه) نیز که همزمان است با رحلت پیامبر (ص)، شهادت امام حسن (ع) و شهادت امام رضا (ع)، سالن‌های سینمایی به طور کامل تعطیل خواهند بود.

سخنگوی انجمن سینماداران کشور افزود: فعالیت سینماها از جمعه ۱۶ مهر برقرار خواهد شد.

صابری همچنین ادامه داد: در روزهای گذشته با سرعت‌بخشی در واکسیناسیون و اطلاع‌رسانی‌های بهتر که موجب آگاهی مردم از باز بودن سینماها شد، تعداد مخاطبان فیلم‌ها بیشتر شده است و امید داریم که با اکران دو فیلم پرفروش از اوایل آبان، سالن‌های سینما رونق بیشتری هم بگیرند.

به نقل از ایسنا، طبق اعلام قبلی قرار است دو فیلم «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی و «گشت ۳» به کارگردانی سعید سهیلی به زودی اکران شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.