۳ قابلیت جدید به کلاب‌هاوس اضافه شد

سه قابلیت ضبط مکالمات، برش صوت و سرچ کلمات به کلاب هاوس اضافه شد.

به گزارش تازه‎نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، کلاب هاوس ماه آینده مجموعه ای از قابلیت های جدید را ارائه می دهد، از جمله ویژگی هایی که بسیاری از مردم خواهان آن بودند ویژگی ضبط درون برنامه ای است .

از ماه اکتبر، کاربران این اپلیکیشن می توانند مکالمات درون roomها را ضبط کنند و آن ها را در نمایه و club خود ذخیره یا بارگیری کنند. تنها ایجادکنندگان و مدیران می توانند room را ضبط کنند همچنین این افراد می توانند گزینه مربوط به ضبط را روشن یا خاموش کنند. برای استفاده از قابلیت ضبط، roomها حتما باید عمومی باشند.

همراه با قابلیت ضبط کامل، کاربران قادر خواهند بود ۳۰ ثانیه قبل از صوت در room ها را ضبط کنند. برای استفاده از این قابلیت کاربران می توانند روی نماد قیچی موجود در پایین صفحه ضربه بزنند و ۳۰ ثانیه گذشته صوت را ضبط می کند پس از آن می تواند آن را به صورت محلی بارگیری و به طور گسترده به اشتراک بگذارند.

این برنامه همچنین ویژگی جستجو را نیز اضافه کرده است تا افراد بتوانند یک کلمه کلیدی یا یک نام خاص را تایپ کرده و roomها، افراد و بیوگرافی های مرتبط را دریافت کنند همچنین، صدای فضایی نیز در ماه آگوست پس از عرضه به دستگاه های iOS به دستگاه های Android می آید.

در حال حاضر، بهترین راه برای تبلیغ roomهای کلاب هاوس این است که آدرس آن ها را توئیت کنید یا در جایی دیگر پست بگذارید. ابزار قابلیت ضبط ۳۰ ثانیه ای صوت ها ممکن است افراد بیشتری را به این برنامه جذب کند زیرا ممکن است به دلیل وجود بخشی از صوت افراد وارد برنامه شوند تا بقیه مکالمه در حال انجام را بشنوند. در نهایت می توان از طریق ویرایش صوت ها آن ها را به پادکست تبدیل کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.